Blanka Kamenská

Na otázku, kdy kromě rodiny a tří dětí stíhám ostatní – především rukodělné – činnosti všeho druhu, často krčím rameny. Jen s úsměvem dodávám, že je to "jen" relax, abych se při tom často náročném provozu nezbláznila...

Jsem jen obyčejná máma tří dětí na plný úvazek. Na otázku kdy stíhám ostatní – především rukodělné – činnosti všeho druhu, často krčím rameny. Jen s úsměvem dodávám, že je to "jen" relax, abych se při tom často náročném provozu nezbláznila. Ale nemusím těm, kteří právě čtou tyto řádky a jsou na stejné vlně, vysvětlovat, že to "JEN" relax není, ale je to závislost jako blázen.

Na tuto závislost jsem byla tak nějak naladěna odjakživa, ale na rodičovské dovolené jsem se po několikaleté pauze k tomuto relaxu vrátila. Mojí srdcovou záležitostí zůstává drátovaný šperk v kombinaci s pájením.

Náhoda tomu pomohla, že v současné době vedu kroužek Dovedných žen ve svém domově na Vysočině, kdy každý měsíc tvoříme něco jiného. A další jiná náhoda dopomohla k tomu, že jeden mnou vyrobený šperk v této dílně se dostal až do Pohyblivého svátku. Za tu náhodu může moje maminka a díky tomu bych Vás ráda všechny pozvala na svoje kurzy zipového šperku.





Další kurzy lektora

   ŠPERK ZE ZIPU A TEXTILNÍ BUTTONKY
   VÁNOČNÍ DEKORACE Z PROVÁZKU
   DRÁTOVÁNÍ – OPLETENÁ SKLENIČKA/SVÍCEN
   DRÁTOVÁNÍ – VÁNOČNÍ OZDOBY
   DRÁTOVÁNÍ - MISKA
   DRÁTOVANÝ ZÁPICH
   DRÁTOVÁNÍ - VĚŠÁČEK NA ZEĎ
   DRÁTOVANÁ VELIKONOČNÍ MISKA - SLEPIČKA
© Pohyblivý svátek 2013-2017