Markéta Nedbalová

Ve svých kurzech bych ráda ráda propojila rodiny, tak aby svůj čas aktivně sdílely a nacházely cestu k sobě, aby se užívaly ve chvílích volna a zažívaly něco nového a ispirativního...

Jmenuji se Markéta a jsem maminkou tří dětí. Ačkoliv jsem se původně vydala cestou umění, mé děti mě navedly zajímat se více o své tělo a možnosti využití alternativní medicíny.

Masážím se věnuji profesionálně 5 let a za tu dobu jsem prošla mnoha fázemi mé práce. Když jsem v roce 2009 absolvovala kurz masáží miminek a dětí, a navštívila jsem doma první maminku s miminkem a ukázala jí, jak jednoduše pomoci nespokojenému chlapečkovi, věděla jsem, že tuto práci chci dělat a prohlubovat ji.

Masáže společně s aromaterapií považuji za nedílnou součást mého života.

Když se nám v roce 2012 narodilo třetí miminko, masírovala jsem ho od první chvíle jeho narození. Z masáží jsme si vytvořili každodenní rituál a díky nim mezi námi vzniklo veliké nepopsatelné pouto.

V současné době masíruji hlavně ženy v inspirativním centru Skřivanka, spolupracuji s kreativním centrem Pohyblivý svátek, užívám si radosti i starosti naší velké rodiny, zajímám se o alternativní medicínu, zdravé stravování a hlavně o to, jak prožít šťastný a spokojený život bez zbytečných předsudků.
Ke svým klientům přistupuji vždy s velikou úctou. Každý člověk je jedinečný a zaslouží si jedinečné zacházení. Přála bych si, aby moji velcí i malí klienti byli spokojení a užívali si chvíle, které díky masážím a aromaterapii můžou trávit spolu.

Těším se na vás nejen v masérském studiu, ale i na kurzech v Pohyblivém svátku.

Další kurzy lektora

   ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: S DĚTMI NEJEN PRO DĚTI
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE PRO DOSPĚLÉ S DĚTMI
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE (NEJEN) PRO MAMINKY
   MASÁŽE MIMINEK A DĚTÍ
   ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: ŽIVÉ DOBROTY
   JARNÍ AROMATERAPIE
   ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU
   AROMATERAPEUTICKÁ LÉKÁRNIČKA
   ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU (f)
© Pohyblivý svátek 2013-2017