Maja Bourková

Zakladatelka, vedoucí výpravy a hlavní nástěnkářka Pohyblivého svátku, kterou ze všeho nejvíc těší, chodíte-li z kurzů domů spokojení, usměvaví a plní energie a rádi se k nám vracíte.

Střechu nad hlavou, kilometry pletacích přízí a milované francouzské sýry jsem si dlouhá léta dopřávala díky – po letech už rutinní - práci v reklamních agenturách, ale srdeční záležitostí je pro mě odjakživa vymýšlení rozličných oděvů a spojování různorodých materiálů, ať už šitím, pletením nebo jiným způsobem (vyjma kancelářské sešívačky). Občas si svoje dílka i vyfotím, ale raději zachycuji hory, zážitky z cest a různé skopičiny přátel. Baví mě kombinovat a vytvářet nestandardní kousky, občas se potrápit i s novou technikou, bezvadně to čistí hlavu.

Hektický svět pomíjivého byznysu jsem na jaře 2013 vyměnila za nejisté, leč kouzelné prostředí kreativních nápadů a radosti z tvoření. Neustále se učím něco nového a byť se převážně věnuji zákulisním činnostem, jako je marketing (nojo, nakonec jsem se toho úplně nezbavila) a administrativě webu a kurzů, prostředí je nesrovnatelně lidštější, prostě pohoda jazz...

Největší odměnou je pro mne už dlouhá léta spokojený a vracející se zákazník, který se postupem času mění na jakéhosi "firemně-rodinného" přítele - a to se nemění ani teď. Největší radost mi vždycky udělá pohled na zářící, nadšené dámy či pány, kteří o sobě před začátkem kurzu tvrdili, že TO nezvládnou.... Zvládnou, zvládnete – vše co budete chtít.


Těším se na vás a zvu všechny, kteří se chtějí naučit něco nového, zábavného či praktického, udělat radost sami sobě nebo své blízké duši, i ty, kteří váhají a potřebují povzbudit a ukázat, že dovolíme-li vlastní fantazii a svému vnitřnímu dítěti, aby se projevilo, dokážeme takřka cokoli.


Další kurzy lektora

   DECOUPAGE NA PLÁTNĚ
   KORÁLKÁRNA
   DECOUPAGE NA SKLE
   DECOUPAGE - ZVÍŘÁTKA Z KARTONU
   PRÁZDNINOVÉ DÍLNY PRO DĚTI
   DECOUPAGE – VÁNOČNÍ OZDOBY
   DECOUPAGE - KRAKELOVÁNÍ
   TRUHLA NA POKLADY - PIRÁTI A PRINCEZNY
   VYROB SI SVOJE VLASTNÍ ZOO
   VÝROBA RAZÍTEK Z GUMY
© Pohyblivý svátek 2013-2017