Jolana Dominguez

Jsem kouč osobního rozvoje, duchovní učitel i žák v jedné osobě. Učím se spolu s vámi, každý den je další příležitostí jak zapracovat na osobním, duchovním a duševním růstu. Jsem tu pro vás...

Svou pouť jsem začala před mnoha lety. Mým cílem bylo tělo. Tělo, kterému dali jméno Jolana. Jako malá jsem to jméno neměla ráda. Neměla jsem ráda ani samu sebe, své tělo, způsob vyjadřování, svůj vzhled. Asi jediné, co se mi na mě líbilo, byly mé vlasy. Dlouhé, pevné a jemné vlasy, které každý obdivoval.

Měla jsem neustálý deficit lásky. Potřebovala jsem, aby mě někdo měl rád, aby mi někdo říkal hezká slova. Bylo pro mě důležité, co si o mě myslí druzí lidé. Navenek jsem působila až přespříliš sebevědomě, ovšem v nitru jsem byla hromádka neštěstí. Zakomplexovaná mladá dívka. Chtěla jsem chlapce, ale ti, co se mi líbili, o mě nejevili zájem a ti, co zájem jevili, se mi zase nelíbili. Snažila jsem se zalíbit své rodině. Čím víc jsem se snažila, tím hůř jsem se cítila. Ve škole jsem patřila k outsiderům, těm, se kterými si povídalo jen pár lidí. Byla jsem divná. Měla jsem jiné zájmy než většina dívek, uvažovala jsem jinak než moji vrstevníci. Cítila jsem se na hraně společnosti. Chtěla jsem být jako ostatní, ale neuměla jsem to.

Až přišel velký zlom. Můj tatínek odešel. Můj milovaný, jediný, který mě měl rád takovou, jaká jsem byla. Celý svět se mi zhroutil. Byl tu ještě zbytek rodiny, ale nikdo mi neuměl dát ten pocit, který mi dával tatínek. Pocit, že za něco stojím, pocit, že mě má rád ať jsem jaká jsem.

A tak jsem začala hledat. Nevědomky jsem začala využívat zákon přitažlivosti. Přitáhla jsem si správné lidi ve správný okamžik. Jedno mě vedlo k druhému. Vše začalo dávat smysl. Uvědomila jsem si, že má odlišnost není trest, ale dar. Dar umět se na situace a ostatní lidi podívat z jiného úhlu pohledu.

Byla to dlouhá cesta, plná slepých uliček, bolestných zklamání, ale i šťastných chvil a pocitu naplnění. Pochopila jsem, že vše je ve mě, že vše je ukryté v mém nitru. Učila jsem se jak se otevřít druhým, aniž by mě zraňovali, jak se mít ráda, jak najít své poslání, smysl života, jak najít toho správného partnera.

Uvědomila jsem si, že to co hledám není cíl, ale cesta, po které k němu jdu.

Cílem je cesta.

Další kurzy lektora

   JAK VYCHÁZET S DĚTMI
   ŽENSKÝ KRUH - VNITŘNÍ ROVNOVÁHA
   JAK VYCHÁZET S PARTNEREM
   SEBE-VĚDOMÍ & VĚDOMÍ VLASTNÍ HODNOTY
   JAK PROVÁDĚT OČISTU TĚLA I MYSLI
   ZRCADLENÍ VE VZTAZÍCH
   JAK SE NAUČIT VYUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI
   VŠECHNY TVÁŘE ŽENY - PŘIJETÍ ŽENSTVÍ
   ŽENSKÝ KRUH - LÁSKA A PARTNERSTVÍ
   ŠITÝ NÁRAMEK LAYERS
   JAK ZPRACOVÁVAT STRACH
© Pohyblivý svátek 2013-2017