Petra Chvátalová, DiS.

HÁČKUJEME MEDVÍDKA

Pojďte si s námi uháčkovat originální hračku - medvídka, se kterým se vaše dítě nebude chtít rozloučit a určitě s ním uspějete i u těch starších :-)

termín  není vypsán   min. 3 / max 5 / 15+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Petra Chvátalová, DiS.

Ráda bych Vám předala své bohaté zkušenosti a znalosti získané během studií porodního asistentství, během péče o své čtyři děti a také během jednotlivých vzdělávacích kurzů. Mým hlavním cílem je podporovat rodiče v posílení jejich rodičovských kompetencí.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu HÁČKUJEME MEDVÍDKA

Pojďte si pod vedením naší lektorky vyrobit tohoto malého háčkovaného medvídka. Je to jednodušší, než si můžete myslet. Kurz je vhodný pro začátečnice i pokročilé, které zvládají krátké sloupky, případně kruhové háčkování (bude na kurzu vysvětleno).

Co s sebou:

S sebou si přineste jedno klubíčko v barvě i materiálovém složení dle Vašeho výběru (doporučit můžeme např. přízi ve složení 60% bavlna + 40%akryl, nebo 100% bavlna, nebo 50% merino+50% akryl nebo 100% akryl) troška příze stejného složení v kontrastní barvě na tlapky, čumák a uši. Dále háček o velikosti doporučené výrobcem příze a kousek stuhy na mašli kolem krku. Materiál na vycpání medvídka Vám poskytneme. Jedná se o 100% polyester, pokud preferujete jiný materiál (např. ovčí rouno), přineste si jej prosím také.

Pokud by si někdo s výběrem vhodného materiálu nevěděl rady, napište nám prosím do přihlášky, o jakou barvu máte zájem – přízi i háček koupíme a částku připočteme k ceně kurzu.

Z kurzu si odnesete hotového medvídka a také tištěný návod na jeho výrobu, podle kterého si budete moci medvídka znovu kdykoliv uháčkovat.

Maximální počet účastníků je 5 osob/kurz. Předpokládaná délka kurzu je cca 4 hodiny, záleží na zkušenostech účastnic. Cena kurzu zahrnuje práci lektorky a materiály pro domácí tvorbu, případně zapůjčení pomůcek, přízi a háček vám v případě zájmu zajistíme zvlášť.

Na každém kurzu dostanete i drobné občerstvení. Pokud nosíte brýle, nezapomeňte si je vzít s sebou.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 1.
   PŘÍPRAVA NA KOJENÍ PRO TĚHOTNÉ
   DĚTI V ŠÁTKU - ÚVAZY NA BOK A NA ZÁDA
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 2.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 3.
   HÁČKUJEME KLOBOUČEK NA MIMINKO
   HÁČKUJEME CHRASTÍTKO – CHOBOTNICI
   HÁČKUJEME BAČKŮRKY PRO MIMINKO
   HÁČKUJEME MEDVÍDKA
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 5.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 4.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 6.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ – VÁNOČNÍ OZDOBY
   PLETEME NA PEJSKA


© Pohyblivý svátek 2013-2017