Petra Chvátalová, DiS.

HÁČKUJEME CHRASTÍTKO – CHOBOTNICI

Pojďte si s námi uháčkovat originální hračku - chrastítko ve tvaru chobotnice, se kterou se vaše dítě nebude chtít rozloučit :-)

termín  není vypsán   min. 3 / max 5 / 15+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Petra Chvátalová, DiS.

Ráda bych Vám předala své bohaté zkušenosti a znalosti získané během studií porodního asistentství, během péče o své čtyři děti a také během jednotlivých vzdělávacích kurzů. Mým hlavním cílem je podporovat rodiče v posílení jejich rodičovských kompetencí.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu HÁČKUJEME CHRASTÍTKO – CHOBOTNICI

Pojďte si s námi vyrobit originální hračku pro Vaše miminko. Během kurzu se naučíte uháčkovat jednoduchou hračku, která může být alternativou k průmyslově vyráběným plastovým chrastítkům. Kurz je vhodný pro háčkovací začátečníky, kteří zvládají krátké sloupky, případně háčkování do kruhu (není nezbytně nutné, bude na kurzu vysvětleno).

Co s sebou:

Potřebovat budete následující pomůcky: 1 klubíčko (50g) příze vhodné na výrobu hračky (doporučujeme 100% bavlnu) střední tloušťky (např. zn. Nela) a háček odpovídající velikosti. Pokud chcete mít chapadla v jiné barvě než tělo chobotnice, je třeba mít 2 klubíčka různé barvy. Pokud máte možnost, přineste si plastový obal (vajíčko) z Kinder vajíčka. Dále můžete přinést kousek stuhy pro zavěšení chobotnice např. nad postýlku. Materiál na vycpání chobotnice poskytneme – jedná se o 100% polyester. Pokud k vycpání preferujete jiný materiál (např. ovčí rouno), přineste si jej prosím také.

Pokud by si někdo s výběrem vhodného materiálu nevěděl rady, napište nám prosím do přihlášky, o jakou barvu máte zájem – přízi i háček koupíme a částku připočteme k ceně kurzu.

Maximální počet účastníků je 5 osob/kurz.

Předpokládaná délka kurzu je cca 2,5-3,5 hodiny, záleží na zkušenostech účastnic. Cena kurzu zahrnuje práci lektorky a materiály pro domácí tvorbu, případně zapůjčení pomůcek, přízi a háček vám v případě zájmu zajistíme zvlášť.
Domů si odnesete i tištěný návod, podle kterého si budete moci výrobek znovu kdykoliv uháčkovat.
Na každém kurzu dostanete i drobné občerstvení. Pokud nosíte brýle, nezapomeňte si je vzít s sebou.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 1.
   PŘÍPRAVA NA KOJENÍ PRO TĚHOTNÉ
   DĚTI V ŠÁTKU - ÚVAZY NA BOK A NA ZÁDA
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 2.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 3.
   HÁČKUJEME KLOBOUČEK NA MIMINKO
   HÁČKUJEME CHRASTÍTKO – CHOBOTNICI
   HÁČKUJEME BAČKŮRKY PRO MIMINKO
   HÁČKUJEME MEDVÍDKA
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 5.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 4.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 6.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ – VÁNOČNÍ OZDOBY
   PLETEME NA PEJSKA


© Pohyblivý svátek 2013-2017