Petra Chvátalová, DiS.

HÁČKUJEME KLOBOUČEK NA MIMINKO

Uháčkujte si s námi originální klobouček pro vaši holčičku, či kšiltovku pro Vašeho chlapce...

termín  není vypsán   min. 3 / max 5 / 15+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Petra Chvátalová, DiS.

Ráda bych Vám předala své bohaté zkušenosti a znalosti získané během studií porodního asistentství, během péče o své čtyři děti a také během jednotlivých vzdělávacích kurzů. Mým hlavním cílem je podporovat rodiče v posílení jejich rodičovských kompetencí.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu HÁČKUJEME KLOBOUČEK/KŠILTOVKU NA MIMINKO

Těší vás oblékat vaše dítě podle vlastního vkusu a do příjemných, zdravotně nezávadných materiálů? Nevládnete-li pletacími jehlicemi či šicím strojem, vyzkoušejte háček :-)

Uháčkujeme si společně klobouček nebo kšiltovku na vaše miminko a po kurzu budete schopny vyrobit si podobný kousek podle svých představ. Kurz je vhodný pro začátečnice, které zvládají krátké sloupky, případně háčkování do kruhu (není nutné, bude na kurzu vysvětleno).

Co s sebou:

S sebou si přineste 1 klubíčko (50g) příze v základní barvě. Nejvíce se nám osvědčila příze ve složení 60% bavlna, 40% polyester, 150m/50g (např. značka Kája, Kačenka) nebo 100% bavlna. Je nutné dodržet uvedenou sílu příze cca 150m/na 50g jinak nemůžeme zaručit správnou velikost výsledného modelu. Dále příze v ladící barvě k uháčkování kšiltu či lemu čepičky (není nutné mít celé klubíčko, postačí zbytek) a háček 3,5.

Pokud by si někdo s výběrem vhodného materiálu nevěděl rady, napište nám prosím do přihlášky, o jakou barvu máte zájem – přízi i háček koupíme a částku připočteme k ceně kurzu.

Kurz je vhodný pro začátečnice, které zvládají krátké sloupky, případně háčkování do kruhu (není nutné, bude na kurzu vysvětleno). Klobouček/kšiltovku můžete uháčkovat v jedné ze tří velikostí: 0-3 měsíce, 3-6 měsíců a 6-9 měsíců. Pokud chcete háčkovat model konkrétních rozměrů, přineste si prosím informace o obvodu hlavičky, základní střih uzpůsobíme. Maximální počet účastníků je 5 osob/kurz.

Předpokládaná délka kurzu je cca 3-4 hodiny, záleží na zkušenostech účastnic. Cena kurzu zahrnuje práci lektorky a materiály pro domácí tvorbu, případně zapůjčení pomůcek, přízi a háček vám v případě zájmu zajistíme zvlášť.
Domů si odnesete i tištěný návod, podle kterého si budete moci výrobek znovu kdykoliv uháčkovat.
Na každém kurzu dostanete i drobné občerstvení. Pokud nosíte brýle, nezapomeňte si je vzít s sebou.

Pokud si chcete uháčkovat soupravu kloboučku a botiček, navštivte také kurz HÁČKUJEME BAČKŮRKY PRO MIMINKO .

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 1.
   PŘÍPRAVA NA KOJENÍ PRO TĚHOTNÉ
   DĚTI V ŠÁTKU - ÚVAZY NA BOK A NA ZÁDA
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 2.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 3.
   HÁČKUJEME KLOBOUČEK NA MIMINKO
   HÁČKUJEME CHRASTÍTKO – CHOBOTNICI
   HÁČKUJEME BAČKŮRKY PRO MIMINKO
   HÁČKUJEME MEDVÍDKA
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 5.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 4.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 6.
   DOPOLEDNÍ HÁČKOVÁNÍ – VÁNOČNÍ OZDOBY
   PLETEME NA PEJSKA


© Pohyblivý svátek 2013-2017