Ing. Hana Dohnalová

MAKE-UP SNADNO A RYCHLE

Nemusíte trávit ráno v koupelně hodinu, abyste vypadala celý den skvěle. Objevte spolu s námi svůj styl líčení, ve kterém se budete cítit přirozeně a zvládnete jej i ve spěchu všedního rána.

termín  není vypsán   min. 2 / max 4 / 15+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 2 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Ing. Hana Dohnalová

Každá žena je krásná, stačí vědět jak na to…

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co Vás čeká na kurzu MAKE-UP SNADNO A RYCHLE

Krok po kroku se naučíte celkový make-up tak, aby Vám to nezabralo příliš času a přitom výsledek byl super a dokonale korespondoval přímo s Vaší osobností. Naučíte se barevně sjednotit pleť, tedy správně vybrat „podklad“ pro Vaše líčení, vystínovat oči, nanést správně tvářenku, rtěnku či lesku a upravit obočí. Na závěr se podíváme na celkovou modelaci obličeje.

Naučím Vás triky, které usnadní vykouzlení Vaší dokonalé vizáže. Budete umět vytvořit perfektní vzhled snadno a rychle, tak abyste se celý den cítila výborně.

Vše probereme pomalu a v pohodě. Každé jedné z Vás se budu věnovat individuálně. Navíc v případě, že se Vám to napoprvé nepovede, můžete vše smazat a tah zopakovat či doladit. Není se čeho bát, líčení není tetování, dá se na místě poopravit a doladit či úplně umýt.

S čím půjdete po kurzu domů:

- s konkrétními informacemi, jak vybrat správně barvu a typ make upu
- jak si správně nalíčit oči pomocí jednoho i více stínů – vybrat pro sebe vhodné barvy
- jak nalíčit rty, tak aby vypadaly naprosto skvěle
- jak upravit obočí
- jak lehce zkorigovat drobné nedostatky a nepravidelnosti očí, nosu i tváře
- seznámíte se speciálními přípravky, které nám prodlouží „životnost“ denního líčení

Co s sebou:

Postačí dobrá nálada a chuť přijmout nové informace, které budou použitelné snadno a rychle i doma. Můžete si s sebou přinést odličovací přípravek, na který jste zvyklá.


Kurz je vhodný pro ženy a dívky od 15-ti let. Maximální počet účastnic je 4 ženy/kurz, takže zde budu mít dostatek času věnovat se individuálně každé z Vás. Pokud máte nějaké dermatologické omezení nebo alergii, napište nám to prosím do přihlášky.

Kurz trvá cca 2-2,5 hodiny. Cena kurzu zahrnuje práci lektora, veškerý spotřebovaný materiál i zapůjčení všech pomůcek. Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   MAKE-UP SNADNO A RYCHLE
   KRÁSNÁ I BEZ MAKE-UPU
   MAKE-UP SNADNO A RYCHLE (f)


© Pohyblivý svátek 2013-2017