Markéta Nedbalová

ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: S DĚTMI NEJEN PRO DĚTI

Holdujete zdravému stravování, ale vaše děti tak úplně vaše nadšení nesdílí? Nebo vás láká představa společné přípravy jídla, ale děsíte se výbuchu v kuchyni? Přijďte si s námi vyzkoušet, že jídlo s dětmi neznamená stres...

termín  není vypsán   min. 3 / max 10 / 7+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Markéta Nedbalová

Ve svých kurzech bych ráda ráda propojila rodiny, tak aby svůj čas aktivně sdílely a nacházely cestu k sobě, aby se užívaly ve chvílích volna a zažívaly něco nového a ispirativního...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na kurzu ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: S DĚTMI NEJEN PRO DĚTI

Kurz jsem připravila tak, abychom si společně strávené odpoledne se svými dětmi opravdu užili. Budeme krájet, strouhat, umývat, mixovat, mazat a hlavně jíst. A nejenom my, ale především naše děti. Nebojme se jim svěřit činnosti, které my běžně děláme automaticky. Děti budou nadšené. Protože jídlo, které si společně připravíme, chutná nejlépe.

Ukážeme si jak udělat dobroty ze živé stravy, které Vás nadchnou svou jednoduchostí. A uvidíte, že zařadit je do běžného rodinného života není žádná věda. Nemusíte hned přestat vařit, ale můžete si obohatit svůj dosavadní jídelníček a získat tak více energie pro nabitý den…

Co se naučíme:

Ukážeme si jak si připravit vydatnou chutnou snídani, kterou zvládne opravdu každý. Ukuchtíme lahodnou pomazánku, kterou si děti zamilují a vykouzlíme sladkou svačinovou přesnídávku. Suroviny se budou měnit dle aktuálního ročního období.

Co si odnesete:

Zážitkovou formou si připravíme různé dobroty a budeme ochutnávat. Domů si odnesete zbylé dobroty a sladkou přesnídávku, se kterou budete doma podle instrukcí ještě pracovat :-) Všechny recepty dostanete vytištěné v jednoduchých skriptech, abyste se k nim mohli kdykoli vrátit a připravit si je i sami v domácím prostředí.

Co s sebou:

Doporučujeme pohodlné oblečení, které si můžete i ušpinit, dobrou náladu a chuť naučit se něco nového. Prosím, abyste si donesli i prázdnou krabičku na odnešení přesnídávky. Pokud preferujete vlastní nástroje pro své děti, (nože, škrabky...) tak si je také můžete přinést.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé s dětmi od 6 let. Maximální počet účastníků je 10 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 2-2,5 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto vedení lektora, kvalitní čerstvé suroviny, zapůjčení všech potřebných pomůcek a drobné občerstvení (čaj, káva atp.).

V dalších kurzech se můžete těšit na různé dezerty i na zdravé silvestrovské menu :-)

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: S DĚTMI NEJEN PRO DĚTI
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE PRO DOSPĚLÉ S DĚTMI
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE (NEJEN) PRO MAMINKY
   MASÁŽE MIMINEK A DĚTÍ
   ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: ŽIVÉ DOBROTY
   JARNÍ AROMATERAPIE
   ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU
   AROMATERAPEUTICKÁ LÉKÁRNIČKA
   ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU (f)


© Pohyblivý svátek 2013-2017