Jolana Dominguez

JAK VYCHÁZET S DĚTMI

Řešíte neposlušnost dítěte, žárlivost mezi sourozenci, nerespektování, agresivitu, nezdravé stravování či jiné projevy vašich dětí, se kterými si nevíte rady? Pro změnu v chování není podstatné, kolik je dítěti let.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Jolana Dominguez

Jsem kouč osobního rozvoje, duchovní učitel i žák v jedné osobě. Učím se spolu s vámi, každý den je další příležitostí jak zapracovat na osobním, duchovním a duševním růstu. Jsem tu pro vás...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na semináři JAK VYCHÁZET S DĚTMI?

Chcete se dozvědět jak mít přátelský vztah k dětem? Pojďte s námi nahlédnout do světa dětí jako jejich spojenec a přítel.

V dnešní době se rodí hodně dětí, na které neplatí metody výchovy, které se používaly v minulosti. Tyto děti mají své vlastní specifické potřeby, mají svůj svět, kam vpustí jen vyvolené. Když pochopíme jejich odlišnost a nebudeme se je snažit změnit, když je přijmeme i s jejich odlišností, bude nám dovoleno nahlédnout do jejich světů.

Připomeneme si jaké to je být v „dětské kůži“, jaké problémy děti řeší a co v nich vytváří negativní pocity, které je pak provázejí celým životem.

I my všichni jsme byli dětmi. Co se stalo, že jsme zapomněli, jaké to je být dítětem? Povíme si o tom, co nás od dětí odděluje, kde můžeme dělat chyby a jak můžeme změnit způsob chování, myšlení a jednání tak, abychom s dětmi vycházeli jako s nejlepším přítelem.

Děti své rodiče milují, důvěřují jim a ve všem je napodobují. Jsou odrazem svých rodičů. Přesto právě rodiče tento odraz vnímají jako rebelství a zapomínají, že se děti učí od nich.


Seminář trvá cca 2 hodiny. Maximální počet účastníků je 8 osob, takže zde bude dostatek prostoru pro vaše konkrétní dotazy. Na kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   JAK VYCHÁZET S DĚTMI
   ŽENSKÝ KRUH - VNITŘNÍ ROVNOVÁHA
   JAK VYCHÁZET S PARTNEREM
   SEBE-VĚDOMÍ & VĚDOMÍ VLASTNÍ HODNOTY
   JAK PROVÁDĚT OČISTU TĚLA I MYSLI
   ZRCADLENÍ VE VZTAZÍCH
   JAK SE NAUČIT VYUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI
   VŠECHNY TVÁŘE ŽENY - PŘIJETÍ ŽENSTVÍ
   ŽENSKÝ KRUH - LÁSKA A PARTNERSTVÍ
   ŠITÝ NÁRAMEK LAYERS
   JAK ZPRACOVÁVAT STRACH


Ohlasy účastníků kurzu

Seminář 8.10.2015

Seminář Jak vycházet s dětmi se mi líbil, uvědomila jsem si některé věci, které člověk podvědomě ví, ale je potřeba je slyšet od někoho jiného, nejdůležitější na takovém semináři je to, že může člověk svoje starosti sdílet.
Lenka M.


© Pohyblivý svátek 2013-2017