Mgr. Martina Pravcová

PODZIMNÍ VĚNCE A DEKORACE

Krok za krokem Vás naučím, jak si připravit vlastní podzimní věnec na dveře a dekorace na stůl či do haly, které vdechnou Vašemu domovu krásnou podzimní náladu.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 8+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Mgr. Martina Pravcová

Na kurzech se společně naučíme, jaké květiny a materiály vybrat, jaké použít aranžérské techniky a jak to vše dát dohromady, aby nám květinové dekorace co nejdéle zkrášlovaly naše domovy.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu PODZIMNÍ VĚNCE A DEKORACE

V tomto kurzu si vyrobíme podzimně laděné aranžmá ze živých i sušených květin a jiného přírodního materiálu. Budeme čerpat především z toho, co nám příroda nabízí – květy, zajímavě tvarované plody, lusky, listy, ale samozřejmě lze použít i trvanlivější dekorační prvky. Kromě výroby tradičně i moderně laděných věnců můžeme aranžovat např. do košíčku či misky, do prasklého květináče, staré kabelky
či boty. Každý si může přinést vlastní „nádobu“, do které bude aranžovat - fantazii se meze nekladou.
Na místě si budete moci vybrat z široké nabídky přírodnin, dekoračního materiálu, svíček, mašlí, stuh
a dalších doplňků. Také pro vás máme dekorační překvapení z vlastní dílny.

Co se naučíte:

V tomto kurzu si ukážeme, jak vybrat vhodný základ (nádobu, věnec nebo jiné médium) pro aranži, naučíme se citlivě sladit jednotlivé přírodniny s dalšími dekoračmími prvky a vyzkoušíme si klasické
i moderní způsoby aranžování.

Co si odnesete:

Všechny věnce i aranžmá, které si vyrobíte, si po skončení kurzu odnesete domů. Znalosti a dovednosti získané v tomto kurzu hravě uplatníte i při výrobě dekorací na vánoční nebo velikonoční stůl.

Kurzy jsou vhodné pro děti od 8 let i pro dospělé. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz. Doporučujeme vzít si s sebou pracovní triko či košili na převlečení.

Kurz trvá cca 2-2,5 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, zapůjčení všech potřebných pomůcek včetně tavných pistolí a drobné občerstvení. Na místě si pak můžete vybrat podle svého vkusu a zakoupit materiál k aranžování, korpusy věnců, aranžovací nádoby a různé doplňkové dekorace a přírodniny.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   KOKEDAMY
   JAK NA POKOJOVÉ ROSTLINY
   PODZIMNÍ VĚNCE A DEKORACE
   MINIZAHRÁDKY V INTERIÉRU
   ŠTĚDROVEČERNÍ SVÍCEN SE ŽIVÝMI KVĚTY ORCHIDEJÍ
   ADVENTNÍ VĚNCE A DEKORACE Z TRVANLIVÉHO MATERIÁLU
   ADVENTNÍ VĚNCE VYROBENÉ Z VĚTVIČEK JEHLIČNANŮ
   DRÁTOVANÁ VALENTÝNSKÁ SRDÍČKA
   JAK NA BALKONOVÉ ROSTLINY
   POVÍDÁNÍ O BYLINKÁCH
   MINIZAHRÁDKY V EXTERIÉRU
   PODZIMNÍ DEKORACE - ZDOBENÁ DÝNĚ
   ZELENINOVÁ ZAHRÁDKA NA BALKÓNĚ
   VÁNOČNÍ KOKEDAMY


© Pohyblivý svátek 2013-2017