Maja Bourková

DECOUPAGE - ZVÍŘÁTKA Z KARTONU

Originálně pojatý domácí mazlíček snadno a rychle - poslouží třeba jako jedinečný solitér nebo se může stát vtipným dárkem třeba pro kamarádku.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 8+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Maja Bourková

Zakladatelka, vedoucí výpravy a hlavní nástěnkářka Pohyblivého svátku, kterou ze všeho nejvíc těší, chodíte-li z kurzů domů spokojení, usměvaví a plní energie a rádi se k nám vracíte.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu DECOUPAGE – 3D OBJEKTY

Decoupage neboli ubrousková technika skýtá široké možnosti využití – s její pomocí můžeme zdobit jak rovné plochy, tak i tvarované předměty, dá se použít na sklo, dřevo, keramiku i kov. Lze ji také s úspěchem kombinovat s dalšími výtvarnými technikami.
V tomto kurzu si vyzkoušíme dekorování 3D modelů zvířátek i jiných předmětů z kartonu.

Co se naučíte:

Se začátečníky probereme, jak vystřihnout a oddělit motiv z ubrousku, jak nanášet lepidlo a lak, co je potřeba pro dobré přilnutí ubrousku či papíru k dekorovanému předmětu a další dovednosti potřebné pro tuto techniku. Spolu s pokročilejšími účastníky si pak vyzkoušíme dekorování různých kartonových předmětů v kombinaci se suchým plstěním, akrylovými barvami, korálky a dalšími přízdobami.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i originální a jedinečnou dekoraci – ozdobené kartonové zvířátko, stromek nebo jiný vybraný předmět dle aktuální nabídky. Tyto vlastnoručně vytvořené drobnosti budou zdobit váš domov, nebo je můžete použít jako dáreček pro vaše blízké či kamarády.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 8 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 2 hodiny. V ceně kurzu je veškerý potřebný materiál i pomůcky, předmět k dekoraci dle vlastního výběru, rovněž zde dostanete drobné občerstvení. Během kurzu si také na místě můžete přikoupit další předměty k dekorování.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   DECOUPAGE NA PLÁTNĚ
   KORÁLKÁRNA
   DECOUPAGE NA SKLE
   DECOUPAGE - ZVÍŘÁTKA Z KARTONU
   PRÁZDNINOVÉ DÍLNY PRO DĚTI
   DECOUPAGE – VÁNOČNÍ OZDOBY
   DECOUPAGE - KRAKELOVÁNÍ
   TRUHLA NA POKLADY - PIRÁTI A PRINCEZNY
   VYROB SI SVOJE VLASTNÍ ZOO
   VÝROBA RAZÍTEK Z GUMY


© Pohyblivý svátek 2013-2017