Kateřina Felklová

STYLOVÝ STEAMPUNKOVÝ DENÍK / DESKY

Na kurzu si vyrobíte originální deníček v romatickém stylu Gothic, Steampunk nebo Lolita.

termín  není vypsán   min. 4 / max 6 / 18+
Pracovna ŽENY s.r.o., Skořepka 15, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 4 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Kateřina Felklová

Květiny kanzashi jsou krásné a elegantní. Ráda se s vámi podělím o tajemství jejich výroby.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co Vás čeká na kurzu STYLOVÝ STEAMPUNKOVÝ DENÍK / DESKY

Na kurzu si vlastnoručně vyrobíte originální deníček či diář velikosti cca A6. Na desky v romatickém stylu Gothic, Steampunk nebo Lolita použijeme kombinace různých výtvarných technik. Podle náročnosti si vyrobíte 1-2 sešity.

Následně si zkompletujeme vnitřní náplň deníku/diáře s hotovými deskami. Výsledkem bude Váš originální, vlastnoručně vyrobený deník či blok.

Výrobu desek lze zkombinovat s kurzem ručně šitého deníku, který bude probíhat ve stejném dni. Pokud se chcete zúčastnit obou kurzů, napište to prosím do poznámky pro získání slevy 10% z celkové ceny. Časová náročnost této kombinace je cca 8 hodin. Ručně šitý deník si ve finále vlepíte do vyrobených desek a Vaše dílo tak bude kompletní.

Co s sebou:

Přineste si prosím vlastní fén pro urychlení schnutí jednotlivých vrstev desek. Také doporučujeme pracovní oděv na převlečení. Můžete si přinést vlastní náplň do desek (doporučená velikost A6), ale vše potřebné dostanete na místě.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i originální a jedinečný deník či blok (dle Vašich preferencí). Sešit s nápisem Lektvary se obzvláště hodí na domácí recepty :-)


Kurzy jsou vhodné i pro úplné dospělé začátečníky. Maximální počet účastníků je 6 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 4 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto vedení lektorky, veškerý potřebný materiál a pomůcky. Na kurzu rovněž dostanete drobné občerstvení.


Titulní ilustrativní foto: Pinterest.


Stylový deníkZaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   KANZASHI - KVĚTINOVÉ MÁMENÍ
   FASCINÁTOR, PLESOVÝ KLOBOUČEK
   POMPADOURKA
   ORIGAMI
   STYLOVÝ STEAMPUNKOVÝ DENÍK / DESKY


© Pohyblivý svátek 2013-2017