Maja Bourková

VÝROBA RAZÍTEK Z GUMY

Schází vám originální motiv k potisknutí balicího papíru či visačky, toužíte po vlastním exlibris, nebo si chcete doladit jednotvárný přívěšek? Vyrobte si své vlastní razítko a užijte si pestré možnosti jeho využití.

termín  není vypsán   min. 4 / max 6 / 18+
Pracovna ŽENY s.r.o., Skořepka 15, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 4 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Maja Bourková

Zakladatelka, vedoucí výpravy a hlavní nástěnkářka Pohyblivého svátku, kterou ze všeho nejvíc těší, chodíte-li z kurzů domů spokojení, usměvaví a plní energie a rádi se k nám vracíte.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu VÝROBA RAZÍTEK Z GUMY

Kdo by odolal razítkové mánii, která u nás už pár let pěkně bují. Dnes už seženete spoustu různých motivů, nápisy i v češtině, a o novinky není nouze. Ale přesto se často setkávám s potřebou vlastního, originálního motivu - buď pro konkrétní záměr, nebo jen proto, že nikdo jiný takové razítko prostě nemá :-)

Pojďme společně zavzpomínat na školní léta a z obyčejné gumy vysochat jedinečný kousek.

Co se naučíte:

Na kurzu Vám poradím s výběrem vhodných motivů a jak je jednoduše přenést na gumu. Vyzkoušíte si práci s linorytovými rydly a vyrobíte si 2-3 vlastní razítka, která následně otestujeme na přání, balicím papíru nebo visačkách.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i vlastnoručně vyrobená razítka a potisknuté přání, dárkový balicí papír nebo visačky.

Domů s vámi půjde i vaše nové rydlo, které je zahrnuté v ceně kurzu a na domácí tvoření jej už nemusíte sami shánět.


Kurzy jsou vhodné pro dospělé. Maximální počet účastníků je 6 lidí/kurz, takže zde bude dostatek prostoru pro všechny vaše dotazy.

Kurz trvá cca 2-3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto odborné vedení lektora, veškerý potřebný materiál i zapůjčení pomůcek. Na každém kurzu dostanete také drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   DECOUPAGE NA PLÁTNĚ
   KORÁLKÁRNA
   DECOUPAGE NA SKLE
   DECOUPAGE - ZVÍŘÁTKA Z KARTONU
   PRÁZDNINOVÉ DÍLNY PRO DĚTI
   DECOUPAGE – VÁNOČNÍ OZDOBY
   DECOUPAGE - KRAKELOVÁNÍ
   TRUHLA NA POKLADY - PIRÁTI A PRINCEZNY
   VYROB SI SVOJE VLASTNÍ ZOO
   VÝROBA RAZÍTEK Z GUMY


© Pohyblivý svátek 2013-2017