Marie Bezuchová

MOZAIKOVÁ PÁRTY

Kurz vhodný pro všechny, které láká práce s keramickou mozaikou, ale chtějí si ji zatím jen tak osahat, než se pustí do většího díla :-)

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Marie Bezuchová

Život je mozaika – někdy se skládá skoro sama, jindy to chce spoustu trpělivosti… ale výsledek vždycky stojí za to. I když je často jiný, než jsem si původně myslela :-)

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu

Pokud si chcete vyzkoušet práci s keramickou mozaikou, a přitom se nechcete „uvazovat“ do dlouhodobých kurzů, je tato dílna právě pro vás. Společně nakoukneme pod pokličku této staré technice, a necháme vzniknout krásného – tedy… ještě se mi nestalo, že by se někomu mozaika nepovedla  Mozaikovací dílny nabízí příjemnou kombinaci tvoření a pohody, a mají snad jedinou nevýhodu – mohou být návykové…

Pro nováčky jsou připraveny dřevěné rámečky, do kterých se skvěle skládá. Ti, kdo „už vědí“, si mohou nalepit mozaiku na jiný podklad (mísa, korková podložka pod hrnec, váza) – prosím při přihlášení napište, o co máte zájem, případně si můžete přinést vlastní předmět vhodného tvaru a velikosti. Rámečky stihneme vyspárovat, zbytek asi ne (proto nedoporučuji začátečníkům) - dostanete spárovačku s sebou domů.

Co se naučíte:

  • základy práce s keramickou mozaikou - štípání kachlí, kompozice, lepení, spárování

Co s sebou:

  • pracovní oděv (zástěra nebo staré tričko)
  • můžete si přinést drobnosti ze skla, keramiky, kovu, dřeva, korálky či
    polodrahokamy k zakomponování do obrázku – není to ale nutné, materiálu bude dost

Co si odnesete:

  • mozaikový obrázek z keramických střípků (a dalších drobností) v barevném dřevěném rámečku 20x20cm NEBO polepenou korkovou podložku pod hrnec (průměr 18cm) NEBO si vyzdobíte keramický talíř o průměru kolem 24-27cm
  • radost z tvoření
  • novou dovednost, která se vám může hodit při tvorbě mozaiky třeba u vás doma

Další info ke kurzu:

Cena zahrnuje veškerý materiál (dřevěný rámeček v barvě podle vašeho výběru, keramické střípky v mnoha barvách, kamínky, mušle, lepidlo, spárovací hmotu), zapůjčení pomůcek, a drobné mlsání k čaji nebo kávě.

Kurzy jsou vhodné dospělé a děti od 12 let, i pro úplné začátečníky. Maximální počet účastníků je 8 osob/kurz, takže zde bude dostatek prostoru na všechny vaše dotazy.

Kurz trvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý materiál (dřevěný rámeček v barvě podle vašeho výběru, keramické střípky v mnoha barvách, kamínky, mušle, lepidlo, spárovací hmotu), zapůjčení pomůcek, a drobné mlsání k čaji nebo kávě.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   MOZAIKA DO RÁMEČKU
   MOZAIKOVÁ PÁRTY


© Pohyblivý svátek 2013-2017