Jolana Dominguez

JAK ZPRACOVÁVAT STRACH

Strachů není třeba se bát. Je jen třeba pochopit, proč nás provázejí, a propustit je.

termín  není vypsán   min. 3 / max 6 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Jolana Dominguez

Jsem kouč osobního rozvoje, duchovní učitel i žák v jedné osobě. Učím se spolu s vámi, každý den je další příležitostí jak zapracovat na osobním, duchovním a duševním růstu. Jsem tu pro vás...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na semináři JAK ZPRACOVÁVAT STRACH

Odháníte strach, když se objeví? Chcete před ním uniknout, ale není kam? Existuje jednoduché a efektivní řešení, jak strach zpracovat.

Během semináře se dozvíte co strach je, proč nás provází a jak ho můžeme pochopit a zpracovat.

Strach je jako stín, dokud ho nepropustíme, neustále nás doprovází na každém kroku. Čím víc se bojíme, tím silnější prožitek si vytváříme. Abychom se mohli se strachem jednou provždy rozloučit, potřebujeme si uvědomit, jakým způsobem jsme si ho přitáhli do svého pole, co nám má sdělit a jak ho můžeme přetransformovat.

Není podstatné, zda řešíte strach o dítě, o práci, o zabezpečení rodiny, o zdraví své nebo svých blízkých či zda se bojíte odchodu z tohoto světa. Všechny strachy můžeme zpracovat a docílit klidu ve svém nitru.

Jakmile přijmeme výzvu strachu čelit, spustíme proces, který nás na konci dovede z pochopení a přijetí každé situace, stavu či osoby.


Kurzy jsou vhodné pro všechny dospělé zájemce. Maximální počet účastníků je 6 lidí, bude zde tedy dostatečný prostor pro konkrétní dotazy.

Kurz trvá cca 2 hodiny. V průběhu akce se můžete občerstvit teplými nápoji, vodou a drobnými pochutinami dle aktuální nabídky polní kuchyně (zahrnuto v ceně semináře).

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   JAK VYCHÁZET S DĚTMI
   ŽENSKÝ KRUH - VNITŘNÍ ROVNOVÁHA
   JAK VYCHÁZET S PARTNEREM
   SEBE-VĚDOMÍ & VĚDOMÍ VLASTNÍ HODNOTY
   JAK PROVÁDĚT OČISTU TĚLA I MYSLI
   ZRCADLENÍ VE VZTAZÍCH
   JAK SE NAUČIT VYUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI
   VŠECHNY TVÁŘE ŽENY - PŘIJETÍ ŽENSTVÍ
   ŽENSKÝ KRUH - LÁSKA A PARTNERSTVÍ
   ŠITÝ NÁRAMEK LAYERS
   JAK ZPRACOVÁVAT STRACH


© Pohyblivý svátek 2013-2017