Marie Bezuchová

Chci dostávat novinky
a tipy na nové kurzy

osm tisíc sedm set šedesát jedna


Mám dotaz, nápad,
tip na nový kurz

osm tisíc sedm set šedesát jedna


MOZAIKA DO RÁMEČKU

Kurz vhodný pro všechny, které láká práce s keramickou mozaikou, ale chtějí si ji zatím jen tak osahat, než se pustí do většího díla :-)

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Marie Bezuchová

Život je mozaika – někdy se skládá skoro sama, jindy to chce spoustu trpělivosti… ale výsledek vždycky stojí za to. I když je často jiný, než jsem si původně myslela :-)

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu MOZAIKA DO RÁMEČKU

Pokud si chcete vyzkoušet práci s keramickou mozaikou, a přitom se nechcete „uvazovat“ do dlouhodobých kurzů, je tato dílna právě pro vás. Společně nakoukneme pod pokličku této staré technice, a necháme vzniknout krásného – tedy… ještě se mi nestalo, že by se někomu mozaika nepovedla :-) Mozaikovací dílny nabízí příjemnou kombinaci tvoření a pohody, a mají snad jedinou nevýhodu – mohou být návykové…

Co se naučíte:

Základy práce s keramickou mozaikou - štípání kachlí, kompozice, lepení, spárování...
Získané dovednosti můžete využít při některém z dalších mnou pořádaných kurzů (Mozaiková mandala - podložka pod hrnec, Mozaika na kameni aj.).

Co si odnesete:

  • mozaikový obrázek z keramických střípků (a dalších drobností) v barevném dřevěném rámečku 20x20cm
  • radost z tvoření
  • novou dovednost, která se vám může hodit při tvorbě mozaiky třeba u vás doma

Co s sebou:

  • pracovní oděv (zástěra nebo staré tričko)
  • můžete si přinést drobnosti ze skla, keramiky, kovu, dřeva, korálky či polodrahokamy k zakomponování do obrázku – není to ale nutné, materiálu bude dost

Kurzy jsou vhodné dospělé a děti od 12 let, i pro úplné začátečníky. Maximální počet účastníků je 8 osob/kurz, takže zde bude dostatek prostoru na všechny vaše dotazy.

Kurz trvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý materiál (dřevěný rámeček v barvě podle vašeho výběru, keramické střípky v mnoha barvách, kamínky, mušle, lepidlo, spárovací hmotu), zapůjčení pomůcek, a drobné mlsání k čaji nebo kávě.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   MOZAIKA DO RÁMEČKU
   MOZAIKOVÁ PÁRTY


© Pohyblivý svátek 2013-2017