Marie Bezuchová

MOZAIKA DO RÁMEČKU

Kurz vhodný pro všechny, které láká práce s keramickou mozaikou, ale chtějí si ji zatím jen tak osahat, než se pustí do většího díla :-)

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Marie Bezuchová

Život je mozaika – někdy se skládá skoro sama, jindy to chce spoustu trpělivosti… ale výsledek vždycky stojí za to. I když je často jiný, než jsem si původně myslela :-)

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu MOZAIKA DO RÁMEČKU

Pokud si chcete vyzkoušet práci s keramickou mozaikou, a přitom se nechcete „uvazovat“ do dlouhodobých kurzů, je tato dílna právě pro vás. Společně nakoukneme pod pokličku této staré technice, a necháme vzniknout krásného – tedy… ještě se mi nestalo, že by se někomu mozaika nepovedla :-) Mozaikovací dílny nabízí příjemnou kombinaci tvoření a pohody, a mají snad jedinou nevýhodu – mohou být návykové…

Co se naučíte:

Základy práce s keramickou mozaikou - štípání kachlí, kompozice, lepení, spárování...
Získané dovednosti můžete využít při některém z dalších mnou pořádaných kurzů (Mozaiková mandala - podložka pod hrnec, Mozaika na kameni aj.).

Co si odnesete:

  • mozaikový obrázek z keramických střípků (a dalších drobností) v barevném dřevěném rámečku 20x20cm
  • radost z tvoření
  • novou dovednost, která se vám může hodit při tvorbě mozaiky třeba u vás doma

Co s sebou:

  • pracovní oděv (zástěra nebo staré tričko)
  • můžete si přinést drobnosti ze skla, keramiky, kovu, dřeva, korálky či polodrahokamy k zakomponování do obrázku – není to ale nutné, materiálu bude dost

Kurzy jsou vhodné dospělé a děti od 12 let, i pro úplné začátečníky. Maximální počet účastníků je 8 osob/kurz, takže zde bude dostatek prostoru na všechny vaše dotazy.

Kurz trvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý materiál (dřevěný rámeček v barvě podle vašeho výběru, keramické střípky v mnoha barvách, kamínky, mušle, lepidlo, spárovací hmotu), zapůjčení pomůcek, a drobné mlsání k čaji nebo kávě.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   MOZAIKA DO RÁMEČKU
   MOZAIKOVÁ PÁRTY


© Pohyblivý svátek 2013-2017