Lenka Chrástová

INTERIÉROVÝ DESIGN PRO KAŽDÉHO

Pro všechny, kteří se zajímají o interiérový design, chtějí bydlet podle svých představ, ale i finančních možností, a plánují realizaci nebo rekonstrukci svého domova.

termín  není vypsán   min. 3 / max 10 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Lenka Chrástová

Mojí prací i koníčkem je navrhování a realizace interiérů domů i bytů. Navrhuji a realizuji interiéry pro všechny věkové a sociální skupiny a ráda v této oblasti poradím i Vám...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu INTERIÉROVÝ DESIGN PRO KAŽDÉHO


Tyto kurzy jsou určeny pro všechny, kteří:
  • se zajímají o interiérový design
  • chtějí bydlet podle svých představ, ale i finančních možností
  • neumějí nebo si netroufnou sami vybrat vhodné zařízení a doplňky do interiéru
  • neví na koho se obrátit a jak postupovat při zařizování bytu či domu
  • chtějí dostat pár dobrých rad a diskutovat na dané téma, poučit sebe, ale i nás ostatní

Co se naučíte:

Probereme spolu a ukážeme si na příkladech, jak postupovat při plánování nového či rekontrukci staršího prostoru, ať už plánujete obývací pokoj, ložnici, kuchyni, dětský pokoj aj.

Je důležité si stanovit priority všech členů rodiny a skloubit požadavky v jeden harmonický celek. S tím vším vám pomůžeme a řekneme si o jednotlivých prvcích v daném prostoru, kam je umístit a na co si dát pozor při výběru a zařizování částí místnosti.

Konkrétním případům se budeme věnovat na konci kurzu, můžete si přinést fotografie a rozměry daného prostoru nebo jiné další podklady (fotky nebo odkazy na nábytek či zařízení, které si chcete pořídit a nejste si jisti výběrem).


Kurzy jsou vhodné pro dospělé. Maximální počet účastníků je 10 lidí/lekce. Jednotlivé lekce trvají cca 1,5-2 hodiny, v ceně semináře je zahrnuto odborné vedení lektora a možnost individuální konzultace Vašeho konkrétního zadání, veškeré potřebné pomůcky i drobné občerstvení.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   INTERIÉROVÝ DESIGN – PLÁNUJEME KUCHYNI
   INTERIÉROVÝ DESIGN – PLÁNUJEME KOUPELNU
   INTERIÉROVÝ DESIGN – OBÝVACÍ POKOJ
   INTERIÉROVÝ DESIGN PRO KAŽDÉHO


© Pohyblivý svátek 2013-2017