Hana Ryšavá

PEDIG – POKLOP NA POTRAVINY

V tomto kurzu si společně upleteme z pedigu poklop, který ochrání vaše koláče, pečivo nebo ovoce před dotěrným hmyzem.

termín  není vypsán   min. 3 / max 6 / 15+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Hana Ryšavá

Ráda se s Vámi podělím o svoje zkušenosti, které jsem při svých pokusech a omylech získala. Odměnou za Vaši odvahu zkusit něco nového Vám pak bude (nejen) příjemně strávený čas a krásná dekorace, na kterou budete moci být hrdi...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu PEDIG – POKLOP NA POTRAVINY

V tomto kurzu se naučíme plést poklop. Půjde o celovyplétaný poklop, který ochrání vaše potraviny před hmyzími návštěvníky. Poklop budeme plést klasickým opletkem třemi a ozdobíme ho barevnými pruhy, popř. můžeme poklop ozdobit i jiným vzorem, na kterém bychom se domluvili. Na poklop připevníme praktické ouško nebo držáček pro snazší manipulaci.

Po upletení takovéhoto poklopu budete zároveň ovládat veškeré dovednosti, díky nimž si můžete vytvořit stínítko k lampě či lustr a to jen drobnou úpravou velikosti, zahnutí popř. přidáním dalších vzorů.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i hotový poklop proti hmyzu, který se může stát praktickým pomocníkem pro uložení pečiva nebo ovoce. Zároveň se stane krásnou praktickou ozdobou vašeho domova. Zejména v letních měsících se stává takovýto kryt velice praktickým pomocníkem v domácnosti.


Kurzy jsou vhodné pro dospělé, i úplné začátečníky. Maximální počet účastníků je 6 osob/kurz, takže zde bude dostatek prostoru pro všechny Vaše dotazy.

Kurz trvá cca 4-5 hodin. V ceně kurzu je zahrnuto odborné vedení lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky. S sebou si prosím přineste starší ručník (pedig budeme v průběhu pletení namáčet). Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   PEDIG – KRABICE NA KAPESNÍKY
   PEDIG – CIHLOVÝ VZOR
   PEDIG – VÁZA NA SUCHOU VAZBU
   PEDIG – KOLÉBKA PRO PANENKU
   PEDIG – KDO POLETÍ S MEDVÍDKEM?
   PEDIG – VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK
   PEDIG – KRÁSA AZTÉCKÝCH KRUHŮ
   PEDIG – DIAMANTOVÁ VAZBA
   PEDIG – POKLOP NA POTRAVINY


© Pohyblivý svátek 2013-2017