Iveta Hlobilová

PODVEČERNÍ ŠPERKAŔSKÁ DÍLNA – SPONA DO VLASŮ

Krok za krokem si spolu vyrobíme cínovanou sponu do vlasů. Kurz je vhodný pro mírně pokročilé nebo absolventy základního kurzu Cínovaný šperk od A do Z.

termín  není vypsán   min. 4 / max 8 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 4 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Iveta Hlobilová

Radost z tvoření předávám dál prostřednictvím jednodenních nebo víkendových kurzů. Krok za krokem Vás provedu celým procesem cínovaného šperku.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu PODVEČERNÍ ŠPERKAŔSKÁ DÍLNA – SPONA DO VLASŮ

Během této dílny si společně vyrobíme originální sponu do vlasů z bezolovnatého cínu se stříbrem a skla. Možno přinést též vlastní minerál vhodného tvaru.

Co si odnesete:

Kromě radosti z tvoření a nových dovedností si odnesete především vlastnoručně vytvořenou originální sponu a spoustu užitečných informací a praktických rad k technice cínovaného šperku.


Tento kurz je vhodný pro dospělé, absolventy kurzu Cínovaný šperk od A do Z nebo mírně pokročilé v oboru měkkého pájení. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz, takže zde bude dostatek prostoru na všechny vaše dotazy.

Mladším a hlavně těhotným ženám tento kurz nedoporučujeme z důvodu používání chemie při výrobě cínovaného šperku.

Kurz trvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto odborné vedení lektora, veškerý spotřebovaný materiál i zapůjčení všech pomůcek (páječka, kleště atd.). Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Doporučujeme vzít si s sebou vhodný pracovní oděv na převlečení. Pokud chcete, můžete si s sebou přinést vlastní pájku či minerál vhodného tvaru.

Pro zájemce možnost nákupu veškerých pomůcek a materiálů potřebných k cínování přímo na kurzu.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   CÍNOVANÝ ŠPERK OD A DO Z
   DOPOLEDNÍ ŠPERKAŘSKÁ DÍLNA – ANDĚLSKÉ ŠPERKY
   PODVEĆERNÍ ŠPERKAŘSKÁ DÍLNA - BROŽ STOKRÁT JINAK
   PODVEČERNÍ ŠPERKAŔSKÁ DÍLNA – SPONA DO VLASŮ
   PODVEČERNÍ CÍNAŘSKÁ DÍLNA - MOTÝLÍ ŠPERKY
   PODVEČERNÍ ŠPERKAŘSKÁ DÍLNA - CO KABELKA TO ORIGINÁL


© Pohyblivý svátek 2013-2017