Iveta Hlobilová

CÍNOVANÝ ŠPERK OD A DO Z

Na kurzu se seznámíte s technikou cínování od začátečnických postupů až po ty pokročilé.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Iveta Hlobilová

Radost z tvoření předávám dál prostřednictvím jednodenních nebo víkendových kurzů. Krok za krokem Vás provedu celým procesem cínovaného šperku.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu CÍNOVANÝ ŠPERK OD A DO Z

Během tohoto celodenního kurzu se naučíte pracovat s letovačkou a cínem, dozvíte se, jak vsazovat do šperků korálky, minerály i sklíčka a vyzkoušíte si zdobení šperků drátky. Probereme spolu možnosti povrchové úpravy šperků. Dozvíte se důležité informace týkající se bezpečnosti práce a prozradím Vám spousty vychytávek, se kterými bude cínování hračka.

Co si odnesete:

Kromě radosti z tvoření a nových dovedností si odnesete především vlastnoručně vytvořený náhrdelník s krásnými fusingovými sklíčky dle vlastního návrh a spoustu užitečných informací a praktických rad k technice cínovaného šperku.


Tento kurz je vhodný pro dospělé, začátečníky i pokročilé. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz, takže zde bude dostatek prostoru na všechny vaše dotazy.

Mladším a hlavně těhotným ženám tento kurz nedoporučujeme z důvodu používání chemie při výrobě cínovaného šperku.

Kurz trvá cca 7 - 8 hodin s přestávkou na oběd (oběd není v ceně kurzu). V ceně kurzu je zahrnuto odborné vedení lektora, veškerý spotřebovaný materiál (fusingová sklíčka a korálky dle vlastního výběru) i zapůjčení všech pomůcek (páječka, kleště atd.). Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Doporučujeme vzít si s sebou vhodný pracovní oděv na převlečení. Pokud chcete, můžete si s sebou přinést vlastní pájku či minerály/sklíčka ke vsazení do šperku.

Pro zájemce možnost nákupu veškerých pomůcek a materiálů potřebných k cínování přímo na kurzu.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   CÍNOVANÝ ŠPERK OD A DO Z
   DOPOLEDNÍ ŠPERKAŘSKÁ DÍLNA – ANDĚLSKÉ ŠPERKY
   PODVEĆERNÍ ŠPERKAŘSKÁ DÍLNA - BROŽ STOKRÁT JINAK
   PODVEČERNÍ ŠPERKAŔSKÁ DÍLNA – SPONA DO VLASŮ
   PODVEČERNÍ CÍNAŘSKÁ DÍLNA - MOTÝLÍ ŠPERKY
   PODVEČERNÍ ŠPERKAŘSKÁ DÍLNA - CO KABELKA TO ORIGINÁL


© Pohyblivý svátek 2013-2017