Blanka Kamenská

VÁNOČNÍ DEKORACE Z PROVÁZKU

Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu a užijte si s námi pohodové dopoledne. Odnesete si sadu moderních vánočních dekorací a úsměvu na rtech :-)

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Blanka Kamenská

Na otázku, kdy kromě rodiny a tří dětí stíhám ostatní – především rukodělné – činnosti všeho druhu, často krčím rameny. Jen s úsměvem dodávám, že je to "jen" relax, abych se při tom často náročném provozu nezbláznila...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu VÁNOČNÍ DEKORACE Z PROVÁZKU

V kurzu budeme pracovat s přízí či provázkem namočeným v lepidle. Jednoduchou metodou si na polystyrenových kopytech vytvoříte sadu vánočního stromečku a tří baněk, které si pak doma po důkladném zaschnutí můžete dále dozdobit, nebo jen doplnit baňky vhodnou mašličkou na zavěšení.

Na výběr budete mít z bílé, červené a zelené barvy.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i sadu vlastnoručně vyrobených vánočních ozdob, která poslouží např. jako krásná zimní a vánoční dekorace Vašeho bytu nebo jako milý dárek.


Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz, takže zde bude dostatek prostoru pro všechny vaše dotazy.

Kurz trvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto odborné vedení lektora, veškerý potřebný materiál i zapůjčení pomůcek. Na každém kurzu dostanete také drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   ŠPERK ZE ZIPU A TEXTILNÍ BUTTONKY
   VÁNOČNÍ DEKORACE Z PROVÁZKU
   DRÁTOVÁNÍ – OPLETENÁ SKLENIČKA/SVÍCEN
   DRÁTOVÁNÍ – VÁNOČNÍ OZDOBY
   DRÁTOVÁNÍ - MISKA
   DRÁTOVANÝ ZÁPICH
   DRÁTOVÁNÍ - VĚŠÁČEK NA ZEĎ
   DRÁTOVANÁ VELIKONOČNÍ MISKA - SLEPIČKA


© Pohyblivý svátek 2013-2017