Tereza Tess Gemelová

KURZ EBRU - PAPÍR A TEXTIL

Ponořte se do kouzelného světa hry s barvami. Pomocí staré turecké techniky Ebru si vyčarujete jedinečné a neopakovatelné vzory. Dekorovat můžete takřka cokoli - papír, textil, keramiku.. fantazii se meze nekladou.

termín  není vypsán   min. 5 / max 10 / 15+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 5 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Tereza Tess Gemelová

Pojďte se mnou objevovat tajemství techniky Ebru. Předám vám svoje bohaté zkušenosti a naučím vás, jak si touto technikou vytvořit fantastické vzory na látce i papíru.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na kurzu KURZ EBRU - PAPÍR A TEXTIL

Jedná se o techniku malby na hladině vody s otiskem na papír a textil.

Každý účastník dostane svou nádobu formátu A4, se kterou pracuje, a vytvoří si 15 ks Ebru látek. Dále je nachystána větší nádoba formátu 120x60 cm, ve které si účastnící mohou dekorovat donesený předmět (např. trika, plátěné tašky, staré prostěradla, bílé plátno...).

Při práci budeme používat akrylové barvy. Naučíte se všechny základní tahy a ornamenty, práci s hřebeny a drátky.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i 15 ks dekorovaných látek formátu A4, dekorovaný papír i vlastní donesené předměty, a jistě i spoustu inspirace a nápadů, jak vytvořené polotovary dále využít.


Kurzy jsou vhodné pro dospělé a mládež. Maximální počet účastníků je 10 osob/kurz. S sebou doporučujeme pracovní oděv na převlečení.

Kurz trvá cca 4 hodiny a je vhodný i pro úplné začátečníky. V ceně kurzu je zahrnuto odborné vedení lektora, zapůjčení všech potřebných pomůcek i materiál. Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   KURZ EBRU - PAPÍR A TEXTIL
   KURZ EBRU - KVĚTINY


© Pohyblivý svátek 2013-2017