Barbora Bella Bourková

VÍKEND S HARRY POTTEREM

Máte rádi příběhy s Harry Potterem? Nyní máte příležitost vrátit se do dětských let, prožít víkend ve světě čar a kouzel a užít si skvělou zábavu s prima partou.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 15+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Barbora Bella Bourková

V čase je důležitý vývoj. V realitě je důležité Bytí. (Richard Bach)

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co Vás čeká na kurzu VÍKEND S HARRY POTTEREM:

Víkend začne výrobou hůlky, kterou si opracujete a vyzdobíte dle svého. Z fima si vyrobíme přívěšek na klíče, náhrdelník nebo na náramek. A podle času si na závěr prvního dne dáme společně kvíz: „Jak dobře znáš svět Harryho Pottera?“.

Druhý den nás bude čekat výroba deníku pomocí šité knižní vazby. Zároveň si také vyrobíte obal podle učebnic, které byly použity ve filmu. Nakonec přijde na řadu velký kvíz: „Knihy a filmy s Harry Potterem“. Vítěze čeká sladká odměna.

Co se naučíte:

Naučíte se pracovat s polymerovou hmotou FIMO, vyzkoušíte si techniku šité knižní vazby a scrapbooku. Také budete pracovat se dřevem. V zájmu zachování původního počtu končetin budeme pracovat pouze manuálně a kouzla si necháme až na doma :-)

Co si odnesete:

Kromě radosti z tvoření si odnesete domů všechny Vámi vytvořené výrobky a jistě i skvělé zážitky.

Co s sebou:

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení (přezůvky zde budou k dispozici), dobrou náladu a pokud budete chtít, tak i svačinu.


Kurz je určen pro velké děti od 15 let, maximální kapacita je 8 osob/akce.

V ceně kurzu je zahrnuto vedení lektorů po celou dobu konání akce (2 dny, sobota od 9:00 do 17:00 a neděle od 9:00 do 16:00), veškerý potřebný materiál i pomůcky, během dne zde bude zajištěn pitný režim a drobné občerstvení. Teiny, kofeiny a podobné lektvary zajištěny. Na obědy půjdeme do některé z nedalekých restaurací, nebo pošleme sovu pro něco dobrého.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   VÍKEND S HARRY POTTEREM
   TVOŘÍME ZA ŠKOLOU - BALÍME DÁRKY
   TÝDEN S HARRY POTTEREM
   RUČNĚ ŠITÝ DENÍK S DEKOROVANOU OBÁLKOU


© Pohyblivý svátek 2013-2017