Jan Šebek

VYŘEZÁVÁNÍ LŽÍCE

Na tomto kurzu se seznámíte s technikou vyřezávání lžíce ze suchého lipového dřeva.

termín  není vypsán   min. 5 / max 10 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 5 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Jan Šebek

Pomáhám lidem užívat si krásu dřeva. Stavím domečky na stromech, truhlařím a učím tradiční způsoby zpracování dřeva. Řemeslem se vyjadřuji, bavím a poznávám.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co Vás čeká na kurzu VYŘEZÁVÁNÍ LŽÍCE

Na tomto kurzu se seznámíte s technikou vyřezávání lžíce ze suchého lipového dřeva.

Co se naučíte:

Naučíte se různé úchopy a techniky s použitím kvalitních ručně vyráběných řezbářských nožů, dlát, pilek a malé sekery. Koncem kurzu můžete očekávat, že budete schopni vyrábět vlastní originální lžíce.

Co s sebou:

Nářadí na kurz je zajištěno. Pokud máte ale své vlastní, klidně ho můžete vzít s sebou, zkusit si ho nabrousit, nebo zjistit při práci, jak kvalitní kousek doma máte.


Tyto kurzy jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Pro pokročilé je zde prostor pro zdokonalování vašich řezbářských dovedností. Vhodné i pro děti od 12 let. Maximální kapacita je 10 účastníků/lekce, takže zde bude dostatek prostoru i pro Vaše individuální dotazy. Minimální kapacita pro otevření kurzu je 5 osob.

Kurz trvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora a zapůjčení pomůcek. Na každém kurzu dostanete drobné občerstvení.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   VYŘEZÁVÁNÍ LŽÍCE
   VÝROBA OPASKU
   PLETENÍ OŠATEK ZE SLÁMY


© Pohyblivý svátek 2013-2017