Barbora Bella Bourková

RUČNĚ ŠITÝ DENÍK S DEKOROVANOU OBÁLKOU

Máte spoustu nápadů a zajímavých myšlenek, nebo si potřebujete občas jen něco zapsat? Vyrobte si vlastní jedinečný zápisník, jehož obálku si ozdobíte podle vlastního vkusu.

termín  není vypsán   min. 3 / max 6 / 15+
Pracovna ŽENY s.r.o., Skořepka 15, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Barbora Bella Bourková

V čase je důležitý vývoj. V realitě je důležité Bytí. (Richard Bach)

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co Vás čeká na kurzu RUČNĚ ŠITÝ DENÍK S DEKOROVANOU OBÁLKOU

Na kurzu si vlastnoručně vyrobíte originální deníček či diář velikosti cca A6. Na obálku můžeme použít různé výtvarné techniky v libovolné kombinaci, razítka, vlastní kresbu, koláž atd.

Následně si sešijete stránky Vašeho deníku či bloku jednou z variant knižní vazby, které Vám předtím názorně ukážu. Jakmile budeme mít hotový obal knihy i sešité stránky, pustíme se do lepení obalu ke kartonu a také ke stránkám. Výsledkem bude Váš originální, vlastnoručně vyrobený deník či blok.

Tento kurz lze zkombinovat s kurzem výroby osobitých plastických desek ve stylu Gothic, Steampunk nebo Lolita, který bude probíhat ve stejném dni. Pokud se chcete zúčastnit obou kurzů, napište to prosím do poznámky pro získání slevy 10% z celkové ceny. Časová náročnost této kombinace je cca 8 hodin. Ručně ušitý deník si ve finále vlepíte do vyrobených desek a Vaše dílo tak bude kompletní.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i originální a jedinečný deník či blok (dle Vašich preferencí).


Kurzy jsou vhodné i pro úplné začátečníky, dospělé a děti od 15. Maximální počet účastníků je 6 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 4 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto vedení lektorky, veškerý potřebný materiál a pomůcky. Na kurzu rovněž dostanete drobné občerstvení.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   VÍKEND S HARRY POTTEREM
   TVOŘÍME ZA ŠKOLOU - BALÍME DÁRKY
   TÝDEN S HARRY POTTEREM
   RUČNĚ ŠITÝ DENÍK S DEKOROVANOU OBÁLKOU


© Pohyblivý svátek 2013-2017