Ing. Marcela Cvachová

PAMĚŤOVÉ TECHNIKY: DOVOLENÁ - JAK PROCVIČIT MOZEK A ZABAVIT DĚTI

Přijďte se inspirovat na náš seminář a získat zásobu tipů a her, které mohou obohatit čas dovolených celé rodině. Pro účast na semináři není rodičovství podmínkou!

termín  není vypsán   min. 3 / max 10 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Ing. Marcela Cvachová

Ženy prý neumí používat mapy! Pojďme dokázat, že to není pravda. Naučíme se kreslit mapy myšlenkové, pomocí kterých se budeme každodenně snadno orientovat v čase i prostoru.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu PAMĚŤOVÉ TECHNIKY: DOVOLENÁ – JAK PROCVIČIT MOZEK A ZABAVIT DĚTI

O dovolené se nejvíce těšíme na to, že tzv. „vypneme“. V relaxovaném stavu můžeme velmi dobře procvičovat paměť, protože jejím velkým nepřítelem je stres, kterého si ve všedních dnech užíváme víc než dost. Paměťové techniky jsou blízké i dětem, protože jsou založeny na představivosti, fantazii, vizualizaci – dobře jim jdou a baví je. Přijďte se inspirovat na náš seminář a získat zásobu tipů a her, které mohou obohatit čas dovolených celé rodině. Pro účast na semináři není rodičovství podmínkou!

Co se naučíte:

Pravidlo 4P: Poznat – Přijmout – Přizpůsobit – Používat. Paměťové háčky. Co je to kategorizace. Seznámím vás s metodou LOCI a s tím, jak využít příběh pro zapamatování čehokoliv. Na hrách (slovních i stolních) si procvičíme pozornost, krátkodobou paměť a popustíme uzdu fantazii…

Co si odnesete:

Spoustu nápadů a tipů, jak smysluplně zabavit děti, strávit s nimi volný čas a zároveň pořádně procvičit mozek (svůj i jejich).


Seminář je vhodný pro dospělé. Maximální počet účastníků je 10 osob/seminář.

Seminář trvá cca 2 hodiny. Cena semináře zahrnuje odborné vedení lektora, potřebné pomůcky a materiály a drobné občerstvení.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   PAMĚŤOVÉ TECHNIKY: PŘÍBĚH PODZIMNÍ ZAHRADY
   PAMĚŤOVÉ TECHNIKY: KRÁLOVNA LOCI
   PROČ A JAK TRÉNOVAT PAMĚŤ
   PAMĚŤOVÉ TECHNIKY: V KUCHYNI BOHYNĚ MNÉMOSYNÉ
   PAMĚŤOVÉ TECHNIKY: DOVOLENÁ KLEPE NA DVEŘE
   MYŠLENKOVÉ MAPY PRO KAŽDÝ DEN
   PAMĚŤOVÉ TECHNIKY: DOVOLENÁ - JAK PROCVIČIT MOZEK A ZABAVIT DĚTI
   MYŠLENKOVÉ MAPY PRO KAŽDÝ DEN (f)


© Pohyblivý svátek 2013-2017