Markéta Nedbalová

AROMATERAPEUTICKÁ LÉKÁRNIČKA

Nejen v létě na nás číhají různí strašáci v podobě štípanců, zranění a akutních obtíží. Pojďme si povídat o tom, jak na ně vyzrát bez chemie.

termín  není vypsán   min. 3 / max 5 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Markéta Nedbalová

Ve svých kurzech bych ráda ráda propojila rodiny, tak aby svůj čas aktivně sdílely a nacházely cestu k sobě, aby se užívaly ve chvílích volna a zažívaly něco nového a ispirativního...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co Vás čeká v kurzu AROMATERAPEUTICKÁ LÉKÁRNIČKA (NEJEN NA CESTY)

V tomto semináři Vám představím olejíčky, které si můžete s sebou sbalit na cestu na dovolenou, ale místo si určitě najdou ve Vaší domácnosti celoročně. Vybrala jsem pár olejíčků, bez kterých se doma neobejdu, a jsou v naší rodině tou první pomocí na akutní onemocnění, zranění a potíže.

Co se naučíte:

Naučíte se správně olejíčky použít a aplikovat. Nejdůležitější částí kurzu je totiž právě povídání o tom, jak se éterické oleje používají, protože není radno si s nimi zahrávat, ale když víte jak na ně, skvěle Vám poslouží.

Po semináři budete schopni rozeznat, jaké olejíčky je vhodné použít na odřeniny, popáleniny, bolesti, namožená záda a bolavé nohy, na bolesti zubů, jak vyzrát na hmyz atd… V zimním období zase můžeme využít účinků těchto olejů pro zažehnání nachlazení či kašle.

Co si odnesete:

Domů si odnesete vlastnoručně vyrobenou mastičku na odřeniny, popáleniny a jiná zranění. Spolu s mastičkou si také odnesete spoustu užitečných rad a receptů pro použití v domácím prostředí. Vše budete mít napsáno v podrobných skriptech.


Kurz je vhodný pro dospělé. Maximální počet účastníků je 5 osob.

Kurz trvá cca 2-2,5 hodiny. Cena kurzu zahrnuje odborné vedení kurzu, materiály, ve kterých najdete shrnutí toho co jsme probírali, oleje k používání v kurzu a k namíchání mastičky pro vlastní potřebu. Na kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: S DĚTMI NEJEN PRO DĚTI
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE PRO DOSPĚLÉ S DĚTMI
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE (NEJEN) PRO MAMINKY
   MASÁŽE MIMINEK A DĚTÍ
   ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: ŽIVÉ DOBROTY
   JARNÍ AROMATERAPIE
   ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU
   AROMATERAPEUTICKÁ LÉKÁRNIČKA
   ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU (f)


© Pohyblivý svátek 2013-2017