Hana Ryšavá

PEDIG – DIAMANTOVÁ VAZBA

V tomto kurzu, vhodném pro mírně pokročilé, si z pedigu společně upleteme truhlík či úložný box s diamantovou vazbou, střídáním různých opletků a kombinací šény.

termín  není vypsán   min. 3 / max 6 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Hana Ryšavá

Ráda se s Vámi podělím o svoje zkušenosti, které jsem při svých pokusech a omylech získala. Odměnou za Vaši odvahu zkusit něco nového Vám pak bude (nejen) příjemně strávený čas a krásná dekorace, na kterou budete moci být hrdi...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu PEDIG – DIAMANTOVÁ VAZBA

V tomto kurzu si společně upleteme z pedigu úložný box nebo truhlík. Naučíme se oplétat pevné dno nejen základním opletkem, ale vytvářet i různé barevné vzory – diamantovou vazbu, střídání různých opletků a kombinace šény - plochého pedigu a kulatého pedigu.

Co se naučíte:

V tomto kurzu se naučíme kombinovat různé druhy opletků, barevné vzory a vazby různých druhů. Ukážeme si jak pouhým posunem v oplétání docílíme krásných vzorů.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i hotový truhlík nebo box, který se může stát krásným a praktickým doplňkem vašeho interiéru. Poslouží nejen pro uložení květin ale také všech potřebných věcí ve vaší domácnosti.


Kurzy jsou vhodné pro mírně pokročilé dospělé. Maximální počet účastníků je 6 osob/kurz, takže zde bude dostatek prostoru pro všechny Vaše dotazy.

Každá lekce trvá cca 4 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto odborné vedení lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky. S sebou si prosím přineste starší ručník (pedig budeme v průběhu pletení namáčet). Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   PEDIG – KRABICE NA KAPESNÍKY
   PEDIG – CIHLOVÝ VZOR
   PEDIG – VÁZA NA SUCHOU VAZBU
   PEDIG – KOLÉBKA PRO PANENKU
   PEDIG – KDO POLETÍ S MEDVÍDKEM?
   PEDIG – VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK
   PEDIG – KRÁSA AZTÉCKÝCH KRUHŮ
   PEDIG – DIAMANTOVÁ VAZBA
   PEDIG – POKLOP NA POTRAVINY


© Pohyblivý svátek 2013-2017