Hana Ryšavá

PEDIG – KRÁSA AZTÉCKÝCH KRUHŮ

V tomto kurzu, vhodném pro mírně pokročilé, si z pedigu společně upleteme ošatku či kořenkovník s krásným vzorem aztéckých kruhů.

termín  není vypsán   min. 3 / max 6 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Hana Ryšavá

Ráda se s Vámi podělím o svoje zkušenosti, které jsem při svých pokusech a omylech získala. Odměnou za Vaši odvahu zkusit něco nového Vám pak bude (nejen) příjemně strávený čas a krásná dekorace, na kterou budete moci být hrdi...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu PEDIG – KRÁSA AZTÉCKÝCH KRUHŮ

V tomto kurzu si společně upleteme z pedigu ošatku se vzorem aztéckých kruhů zakončenou elegantní taženou zavírkou. Kdo bude mít zájem, může si ve stejném duchu uplést také kořenkovník nebo příborník.

Co se naučíte:

V tomto kurzu se naučíme plést ošatku či kořenkovník s krásným vzorem aztéckých kruhů. Oplétat pevné dno tak, aby nebylo vidět a stalo se nedílnou součástí našich košíků. Vše potom zakončíme elegantní dvojitou taženou zavírkou.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i hotový kořenkovník nebo ošatku, která se může stát praktickým pomocníkem pro uložení pečiva, ovoce nebo třeba klubíček. Zároveň se stane krásnou praktickou ozdobou Vašeho domova.


Kurzy jsou vhodné pro mírně pokročilé dospělé. Maximální počet účastníků je 6 osob/kurz, takže zde bude dostatek prostoru pro všechny Vaše dotazy.

Každá lekce trvá cca 3 hodiny. V ceně je zahrnuto odborné vedení lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky (pokud si budete chtít uplést navíc kořenkovník nebo příborník, doplatek za materiál je 90 Kč/ ks). S sebou si prosím přineste starší ručník (pedig budeme v průběhu pletení namáčet). Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   PEDIG – KRABICE NA KAPESNÍKY
   PEDIG – CIHLOVÝ VZOR
   PEDIG – VÁZA NA SUCHOU VAZBU
   PEDIG – KOLÉBKA PRO PANENKU
   PEDIG – KDO POLETÍ S MEDVÍDKEM?
   PEDIG – VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK
   PEDIG – KRÁSA AZTÉCKÝCH KRUHŮ
   PEDIG – DIAMANTOVÁ VAZBA
   PEDIG – POKLOP NA POTRAVINY


© Pohyblivý svátek 2013-2017