Marta Šmardová

Chci dostávat novinky
a tipy na nové kurzy

dva tisíce sedm set padesát osm


Mám dotaz, nápad,
tip na nový kurz

dva tisíce sedm set padesát osm


ŠIJEME TEXTILNÍ KABELKU

Na tomto kurzu si ušijete elegantní i praktickou kabelku, kterou můžete použít na dva způsoby.

termín  není vypsán   min. 3 / max 5 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Marta Šmardová

Objevte se mnou tajemství patchworku, tvořte a dělejte radost sobě i okolí krásnými textilními dekoracemi i praktickými kousky.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu ŠIJEME TEXTILNÍ KABELKU

Tento kurz je vhodný pro všechny, kdo má rád originální věci a doplňky jako je kabelka,peněženka... a rády si jej vyrobí samy.

Co se naučíte:

Naučíme se jak si kabelku připravit. Které výztuhy jsou vhodné a dají kabelce potřebný tvar. Ukážu vám jak si poradit se šitím a různé „vychytávky“ které vám práci usnadní. Získané dovednosti budete mít možnost využít a rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat například peněžence,organizéru do kabelky,obal na mobil,kosmetické taštičce . . .

Co si odnesete:

Z každého kurzu si krom nových dovedností a radosti z tvoření odnesete krásný originální výrobek pro sebe nebo své blízké.

Co s sebou:

Na kurz si přineste vlastní šicí stroj, podložku na řezání, řezák, nůžky, špendlíky, nitě, pravítko a popisovač vhodný na textil. V případě že nevlastníte podložku a řezák je možné jej zapůjčit (v případě zájmu o zapůjčení to prosím napište do poznámky v přihlášce). Látky na výrobu polštáře viz rozpis níže. Pokud si budete chtít látky nakoupit na místě, přijdte prosím nejpozději 30 min. před začátkem kurzu.

Potřebný materiál:
- 40cm barevné látky
- 30cm jednobarevné
- ucha na kabelku
- v případě šitých uch potřebujete jednobarevné látky 50cm
- výztuhy ronopast, ronar fix lux, penefol a decovil (výztuhy na kabelku bude možné zakoupit na místě)
- zip tlouštka 5mm, délka 110cmKurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 5 lidí/kurz.

Kurz trvá 8 hodin.V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora a případné zapůjčení pomůcek. Na každém kurzu dostanete drobné občerstvení.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   PATCHWORK - POLŠTÁŘ
   ŠIJEME TEXTILNÍ KABELKU
   KOSMETICKÁ TAŠTIČKA
   PATCHWORK - OBAL NA KNÍŽKU


© Pohyblivý svátek 2013-2017