Marta Šmardová

ŠIJEME TEXTILNÍ KABELKU

Na tomto kurzu si ušijete elegantní i praktickou kabelku, kterou můžete použít na dva způsoby.

termín  není vypsán   min. 3 / max 5 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Marta Šmardová

Objevte se mnou tajemství patchworku, tvořte a dělejte radost sobě i okolí krásnými textilními dekoracemi i praktickými kousky.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu ŠIJEME TEXTILNÍ KABELKU

Tento kurz je vhodný pro všechny, kdo má rád originální věci a doplňky jako je kabelka,peněženka... a rády si jej vyrobí samy.

Co se naučíte:

Naučíme se jak si kabelku připravit. Které výztuhy jsou vhodné a dají kabelce potřebný tvar. Ukážu vám jak si poradit se šitím a různé „vychytávky“ které vám práci usnadní. Získané dovednosti budete mít možnost využít a rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat například peněžence,organizéru do kabelky,obal na mobil,kosmetické taštičce . . .

Co si odnesete:

Z každého kurzu si krom nových dovedností a radosti z tvoření odnesete krásný originální výrobek pro sebe nebo své blízké.

Co s sebou:

Na kurz si přineste vlastní šicí stroj, podložku na řezání, řezák, nůžky, špendlíky, nitě, pravítko a popisovač vhodný na textil. V případě že nevlastníte podložku a řezák je možné jej zapůjčit (v případě zájmu o zapůjčení to prosím napište do poznámky v přihlášce). Látky na výrobu polštáře viz rozpis níže. Pokud si budete chtít látky nakoupit na místě, přijdte prosím nejpozději 30 min. před začátkem kurzu.

Potřebný materiál:
- 40cm barevné látky
- 30cm jednobarevné
- ucha na kabelku
- v případě šitých uch potřebujete jednobarevné látky 50cm
- výztuhy ronopast, ronar fix lux, penefol a decovil (výztuhy na kabelku bude možné zakoupit na místě)
- zip tlouštka 5mm, délka 110cmKurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 5 lidí/kurz.

Kurz trvá 8 hodin.V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora a případné zapůjčení pomůcek. Na každém kurzu dostanete drobné občerstvení.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   PATCHWORK - POLŠTÁŘ
   ŠIJEME TEXTILNÍ KABELKU
   KOSMETICKÁ TAŠTIČKA
   PATCHWORK - OBAL NA KNÍŽKU


© Pohyblivý svátek 2013-2017