Pavla Prachařová Šmardová

ŠITÉ TEXTILNÍ HRAČKY

Baví Vás šití, ale nevlastníte šicí stroj? Líbí se Vám roztomilé šité hračky, které vykouzlí úsměv na každé tváři? Potom je tento kurz právě pro Vás.

termín  není vypsán   min. 4 / max 8 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 4 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Pavla Prachařová Šmardová

Ráda se s Vámi podělím o svou velkou lásku - šití "zvířátek do dlaně". Krok za krokem spolu vytvoříme krásná zvířátka, ze kterých se budete dlouho těšit, nebo kterými uděláte radost svým dětem nebo přátelům.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu ŠITÉ TEXTILNÍ HRAČKY

V tomto základním kurzu si povíme něco o základním materiálu a technikách šití textilních hraček. Dozvíte se co vše lze ručním šitím vykouzlit. A v neposlední řadě si odneste Vaši prvotinu v podobě zvířátka „do dlaně“.

Co se naučíte:

Naučíte se, jak správně poskládat a připravit jednotlivé díly. Ukážeme si pár triků na práci s drobnými dílky. Provedu Vás celým procesem krok za krokem - od výběru správný materiál až po samotné ušití. Na prvním kurzu si také můžete prohlédnout několik ručně ušitých výrobků vyrobených různými metodami šití. Výrobky si budete moci osahat a vybrat si, který se Vám bude líbit nejvíce a můžeme jej v budoucnu spolu ušít na některém z pokračujících kurzů.

Co si odnesete:

Z každého kurzu si kromě nových dovedností a radosti z tvoření odnesete vlastní originální výrobek. V tomto úvodním kurzu si ušijeme pejska.

Co s sebou:

S sebou si prosím přineste nůžky na textil, jehlu a nit.

Co si odnesete:

Z každého kurzu si krom nových dovedností a radosti z tvoření odnesete vlastnoručně ušité zvířátko
„do dlaně“.


Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz, díky omezené kapacitě se budu moci věnovat každému individuálně.

Kurz trvá 2,5-3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý potřebný materiál na pejska.
Na každém kurzu dostanete drobné občerstvení.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   ŠITÉ TEXTILNÍ HRAČKY


© Pohyblivý svátek 2013-2017