Hana Ryšavá

PEDIG – VÁZA NA SUCHOU VAZBU

Tentokrát si spolu upleteme vázu, vhodnou např. na suchou vazbu i jako ojedinělý solitér. Naučíte se zde také kombinovat různé druhy opletků.

termín  není vypsán   min. 4 / max 6 / 15+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 4 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Hana Ryšavá

Ráda se s Vámi podělím o svoje zkušenosti, které jsem při svých pokusech a omylech získala. Odměnou za Vaši odvahu zkusit něco nového Vám pak bude (nejen) příjemně strávený čas a krásná dekorace, na kterou budete moci být hrdi...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu PEDIG – VÁZA NA SUCHOU VAZBU

V tomto kurzu se naučíme vytvarovat na pevném dnu vázu nebo vázičku. Oplétat budeme nejen základním opletkem třemi, ale budeme vytvářet i různé vzory – střídáním různých barev nebo kombinací šény a klasického kulatého pedigu.

Co se naučíte:

V tomto kurzu budeme oplétat pevné dno. Naučíme se kombinovat různé druhy opletků – klasický opletek třemi budeme střídat s oplétáním šénou – plátnovým opletkem. Naučíme se také tvarovat – rozšiřovat a zase zužovat výrobek, abych docílili požadovaného výsledku.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i hotovou vázičku, která se může stát krásným a praktickým doplňkem vašeho interiéru. Váza může posloužit jako doplněk na aranžování sušených květin, nebo po vložení lahve nebo sklenice dovnitř, jako klasická váza.


Kurzy jsou vhodné pro dospělé, i šikovné začátečníky. Maximální počet účastníků je 6 osob/kurz, takže zde bude dostatek prostoru pro všechny Vaše dotazy.

Kurz trvá cca 3,5-4 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto odborné vedení lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky. S sebou si prosím přineste starší ručník (pedig budeme v průběhu pletení namáčet). Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   PEDIG – KRABICE NA KAPESNÍKY
   PEDIG – CIHLOVÝ VZOR
   PEDIG – VÁZA NA SUCHOU VAZBU
   PEDIG – KOLÉBKA PRO PANENKU
   PEDIG – KDO POLETÍ S MEDVÍDKEM?
   PEDIG – VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK
   PEDIG – KRÁSA AZTÉCKÝCH KRUHŮ
   PEDIG – DIAMANTOVÁ VAZBA
   PEDIG – POKLOP NA POTRAVINY


© Pohyblivý svátek 2013-2017