Richard Skolek

KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ PRO BLOGERY A BLOGERKY

Chcete si založit blog nebo už máte založený a nevíte jaké psát příspěvky či jakou formou? Nebo jen potřebujete najít novou inspiraci případně obohatit svůj blog o nové literární žánry? Potom je tento kurz právě pro Vás.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Richard Skolek

Na svých kurzech bych chtěl vytvořit příjemnou atmosféru bez hodnocení a bez předsudků, aby se tam cítil dobře každý, ať už se jedná o budoucího romanopisce nebo o člověka, který si občas pro radost napíše něco pro sebe...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co Vás čeká na kurzu TVŮRČÍ PSANÍ PRO BLOGERY A BLOGERKY?

Tento kurz tvůrčího psaní je určen pro blogery a blogerky. Zaměřuje se na dovednosti, které jsou k tomuto druhu psaní nejvíc zapotřebí – budeme se soustředit na krátké texty, vysvětlíme si, jak text udělat údernější a čtivější. Podíváme se také na tvorbu titulků a podnadpisů. Posvítíme si na nejrozšířenější blogové žánry, recenze a různé typy článků. Zkrátka vše kolem blogů a blogování.

Co se naučíte?

Na kurzu si například vyzkoušíte dvě cvičení zaměřená na zkratku – ukážeme si, jak z textu odstranit zbytečnou vatu a jak ho udělat svižnější a čtivější. Umět text proškrtat a přiměřeně zkrátit je dovednost, kterou při psaní využijete vždy.

Dále si vysvětlíme, jak má vypadat správná recenze a jak ji napsat tak, aby pro čtenáře byla zajímavá. Na jednoduchém cvičení si potom vyzkoušíte, jak se tyto poznatky dají uplatnit v praxi a jak napsat takovou recenzi, která zaujme.

Co si odnesete?

kromě praktických znalostí i vytištěný seznam probraných technik.

Co s sebou?

Stačí papír a tužka, případně notebook.


Kurzy jsou vhodné pro mládež a dospělé. Maximální počet účastníků je 8 lidí na kurz.

Kurz trvá zhruba 1,5 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto vedení lektora a vytištěný seznam probíraných technik, v ateliéru bude přichystáno malé občerstvení.
Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ – ÚVOD
   KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ – POKROČILÉ TECHNIKY
   KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ PRO BLOGERY A BLOGERKY
   KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ (f)


© Pohyblivý svátek 2013-2017