Marek Latzmann

MODELOVANÝ ŠPERK

Oživte vzpomínky a vyzkoušejte český modurit. Zatímco u fima si vybíráte z hotových barev, modurit si obarvíte dle svého přání a nemusíte spoléhat na odstíny nabízené výrobcem.

termín  není vypsán   min. 3 / max 10 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Marek Latzmann

V dnešní době je velmi moderní modelovat z fima a zapomíná se na český modurit. Zatímco u fima si vybíráte z hotových barev, modurit si obarvíte dle svého přání a nemusíte spoléhat na odstíny nabízené výrobcem.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu MODELOVANÝ ŠPERK:

Pomohu vám objevit možnosti práce s moduritem a vytvořit krásné ozdoby do vlasů, na krk, či na klopu saka nebo kabátku.

Co se naučíte:

Ukáži vám, jak modurit barvit, jak skládat barevné vrstvy, ze kterých si následně sestavíte barevný vzor a vymodelujete šperk dle svého přání. Ten může mít buď abstraktní tvar, nebo si vyrobíte např. hádka, zkušenější modeláři se pak mohou pustit do něčeho složitějšího, s čímž vám rád poradím a pomohu.

Co si odnesete:

Domů si odnesete vlastnoručně vyrobenou brož, náušnice, sponku do vlasů či přívěsek. 


Kurz je určen pro dospělé a děti od 12 let, maximální kapacita je 10 osob/akce, bude zde tedy dostatečný prostor na všechny Vaše dotazy. 

Kurz potrvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora a veškeré pomůcky, jako jsou modurit, komponenty ke šperkům, modelovací náčiní. Na každém kurzu také dostanete malé občerstvení. 

Modelovaný šperkZaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   MODELOVANÝ ŠPERK


© Pohyblivý svátek 2013-2017