Tereza Holá

MODELOVÁNÍ JEDLÝCH KVĚTŮ Z FONDÁNU

V kurzu se naučíte, jak z obyčejného dortíku čí muffinu vykouzlit jarní  květinové pohoštění.  Seznámíme se s technikou modelování jedlých květů, jejich barvení a aranžování.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Tereza Holá

Pojďte se mnou svobodně tvořit a hrát si s materiálem, nechte se vést vlastní fantazií a cítěním a užijte si kouzelný proces, kdy Vám pod rukama vznikají nové světy...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co se naučíte v kurzu MODELOVÁNÍ JEDLÝCH KVĚTŮ Z FONDÁNU:

Naučíte se, jak pracovat s fondánovou modelovací hmotou, jak ji barvit, tvarovat a strukturovat. Vytvoříte si jedlé květy růží, kopretin, orchidejí, či frézií,… Dále se seznámíte s tím, jak cukrářskou hmotou potahovat drobné dortíky a následně na ně aranžovat vámi vytvořené květy.

Co si odnesete:

Odnesete si  vymodelované květy a vámi potažený a nazdobený dortík.

Co s sebou:

Krabičku na potraviny, v níž si odnesete hotové výrobky, případně pracovní triko na převlečení.


Kurz je určen pro dospělé a děti od 12 let, maximální kapacita je 8 osob/akce, bude zde tedy dostatečný prostor na všechny Vaše dotazy. 

Kurz potrvá cca 3 hodiny. V ceně je zahrnuta práce lektora, veškeré pomůcky, materiál na výrobu květů a potahování dortíků a potravinářské barvy. Součástí každého kurzu je taktéž drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   LINORYT - EX LIBRIS
   MODELOVÁNÍ TOVTOMŮ
   VÝROBA DŘEVĚNÝCH LOUTEK
   MODELOVÁNÍ JEDLÝCH KVĚTŮ Z FONDÁNU


© Pohyblivý svátek 2013-2017