Tereza Holá

VÝROBA DŘEVĚNÝCH LOUTEK

Přijďte si spolu s dětmi vlastnoručně vyrobit klasickou dřevěnou loutku. Užijete si plno radosti nejen při společném tvoření, ale následně i doma, až si spolu budete hrát jako za starých časů...

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 0+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Tereza Holá

Pojďte se mnou svobodně tvořit a hrát si s materiálem, nechte se vést vlastní fantazií a cítěním a užijte si kouzelný proces, kdy Vám pod rukama vznikají nové světy...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co Vás čeká na kurzu VÝROBA DŘEVĚNÝCH LOUTEK:

Čeká vás kurz plný hravé fantazie, broušení, smirkování, malovaní, lakovaní, vrtání, spojování a hlavně hraní si s Vámi vlastnoručně vyrobenou loutkou zvířátka.

Co se naučíte:

Naučíte se, jak si vyrobit jednoduchou loutku z předem připravených dřevěných a kovových komponentů.  Jednotlivé komponenty, to znamená tělíčka a nohy si krásně začistíte broušením a následně zcela dle své fantazie namalujete akrylovými barvami a zafixujeme svrchním lakováním. Na závěr všechny části provrtáme a spojíme v jeden celek a připevníme na vodící tyč.

Co s sebou:

S sebou si přineste jen vhodný pracovní oděv a hravého ducha.

Co si odnesete:

Domů si odnesete hotovou loutku a snad i dobrý pocit ze společně strávených tvůrčích chvil.Kurz je vhodný pro dospělé a děti od 12 let, nebo pro děti a rodiče. Maximální kapacita je 8 osob/kurz.

Kurz trvá cca 3-4 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto vedení lektora, veškeré pomůcky a komponenty. Na každém kurzu také dostanete malé občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   LINORYT - EX LIBRIS
   MODELOVÁNÍ TOVTOMŮ
   VÝROBA DŘEVĚNÝCH LOUTEK
   MODELOVÁNÍ JEDLÝCH KVĚTŮ Z FONDÁNU


© Pohyblivý svátek 2013-2017