Markéta Nedbalová

ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE (NEJEN) PRO MAMINKY

Představíme si zde olejíčky nejčastěji používané pro malé děti i oleje vhodné pro lepší dýchání, na ekzém, na chřipku, na bolest hlavy, na ženské problémy...

termín  není vypsán   min. 3 / max 5 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Markéta Nedbalová

Ve svých kurzech bych ráda ráda propojila rodiny, tak aby svůj čas aktivně sdílely a nacházely cestu k sobě, aby se užívaly ve chvílích volna a zažívaly něco nového a ispirativního...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na kurzu ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE (NEJEN) PRO MAMINKY

Aromaterapie patří k holistické terapeutické metodě, která dokáže pomoci v akutní fázi nemoci i při vypjatých emočních situacích.

Budeme si povídat o používání vybraných rostlinných a éterických olejů a naučíme se vybrat ty správné na konkrétní neduhy z nejlépe dostupných zdrojů.

Co se naučíte:

Pomocí aromaterapie si můžeme ulevit od viróz a předcházet jim. Zahnat deprese a smutky, které na nás v předjarním období doléhají. Nastartovat svůj organismus, když nám dochází energie. Samozřejmě nebudou chybět i olejíčky nejčastěji používané pro malé děti, které mohou pomoci od mnohých potíží. Samozřejmostí je individuální přístup, takže se dostane na všechna Vaše témata a dotazy.

Ukážeme si jak namíchat olej na masírování nebo do koupele, jak správně používat aromalampy a jak lze používat olejíčky i bez moderních pomůcek.

Co si odnesete:

Kdo bude mít náladu a chuť, může si namíchat i svůj osobní olejíček dle své chuti. A nebo mu můžu pomoci namíchat olej na konkrétní problémy. Třeba pro lepší dýchání, na ekzém, na chřipku, na bolest hlavy, pro zahřátí nebo ochlazení, na ženské problémy, nebo jen tak pro lepší náladu…

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení.

Kurz je vhodný pro dospělé. Maximální počet účastníků je 5 osob, takže zde bude dostatek prostoru pro Vaše individuální dotazy.

Kurz trvá cca 2,5-3 hodiny. Cena kurzu zahrnuje odborné vedení kurzu, materiály, ve kterých najdete shrnutí toho co jsme probírali, oleje k používání v kurzu a k namíchání pro vlastní potřebu. Na kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: S DĚTMI NEJEN PRO DĚTI
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE PRO DOSPĚLÉ S DĚTMI
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE (NEJEN) PRO MAMINKY
   MASÁŽE MIMINEK A DĚTÍ
   ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: ŽIVÉ DOBROTY
   JARNÍ AROMATERAPIE
   ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU
   AROMATERAPEUTICKÁ LÉKÁRNIČKA
   ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU (f)


© Pohyblivý svátek 2013-2017