Markéta Nedbalová

JARNÍ AROMATERAPIE

Jaro klepe na dveře, ale doznívající zima s naším tělem dokáže ještě pořádně zatočit. Pojďme se připravit na jaro pomocí aromaterapie…

termín  není vypsán   min. 3 / max 6 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Markéta Nedbalová

Ve svých kurzech bych ráda ráda propojila rodiny, tak aby svůj čas aktivně sdílely a nacházely cestu k sobě, aby se užívaly ve chvílích volna a zažívaly něco nového a ispirativního...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na kurzu JARNÍ AROMATERAPIE

Zaměříme se na problémy našeho těla v tomto období. Pomocí aromaterapie zaženeme nemoci dýchacích cest, řekneme si jak posílit obranyschopnost organismu, jak na dotoxikaci, a také prohřejeme svoje tělo.

Budeme si povídat i o naší psychice na konci zimy a jak je možné předcházet únavě, smutku a depresi. Samozřejmostí je i povídání o tom, jak se aroma oleje používají a jak je aplikovat v každodenním životě.

Co se naučíte:

Namícháte si svou první vlastní směs, kterou Vás potom namasíruje Váš partner/ka ve dvojici. Naučíte se tedy i jednoduchou, jemnou a harmonizující masáž obličeje a hlavy.


Kurz je vhodný pro dospělé. Maximální počet účastníků je 5 osob, takže zde bude dostatek prostoru i na Vaše individuální dotazy.

Kurz trvá cca 1,5-2 hodiny. Cena kurzu zahrnuje odborné vedení lektora, materiály, ve kterých najdete shrnutí toho co jsme probírali, oleje k používání v kurzu. S sebou doporučuji pohodlné oblečení. Na kurzu dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: S DĚTMI NEJEN PRO DĚTI
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE PRO DOSPĚLÉ S DĚTMI
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE
   ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIE (NEJEN) PRO MAMINKY
   MASÁŽE MIMINEK A DĚTÍ
   ZDRAVĚ JÍST– LÉPE ŽÍT: ŽIVÉ DOBROTY
   JARNÍ AROMATERAPIE
   ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU
   AROMATERAPEUTICKÁ LÉKÁRNIČKA
   ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU (f)


© Pohyblivý svátek 2013-2017