Lenka Chrástová

INTERIÉROVÝ DESIGN – OBÝVACÍ POKOJ

Pro všechny, kteří se zajímají o interiérový design, chtějí bydlet podle svých představ, ale i finančních možností, a plánují realizaci nebo rekonstrukci obývacího pokoje.

termín  není vypsán   min. 3 / max 10 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Lenka Chrástová

Mojí prací i koníčkem je navrhování a realizace interiérů domů i bytů. Navrhuji a realizuji interiéry pro všechny věkové a sociální skupiny a ráda v této oblasti poradím i Vám...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu INTERIÉROVÝ DESIGN – OBÝVACÍ POKOJ


Tyto kurzy jsou určeny pro všechny, kteří:

- se zajímají o interiérový design
- chtějí bydlet podle svých představ, ale i finančních možností
- neumějí nebo si netroufnou sami vybrat vhodné zařízení a doplňky do interiéru
- neví na koho se obrátit a jak postupovat při zařizování bytu či domu
- chtějí dostat pár dobrých rad a diskutovat na dané téma, poučit sebe, ale i nás ostatní

Plánování obývacího pokoje

Probereme spolu a ukážeme si na příkladech, jak postupovat při plánování nového obývacího společenského prostoru.

Obývací pokoj by měl být místem relaxace, odpočinku, společných setkání a rodinné pohody. Někdy nám prostor dovolí mít součástí obývacího pokoje jídelní kout, domácí kino s projekcí, krb, piano popř. jiné prostorové záležitosti a někdy díky jeho menším rozměrům stěží umístíme sedací soupravu v dostatečné vzdálenosti od televize. Někteří z nás prioritně vyžadují mít v obývací části domu televizi, někteří naopak televizi nemají a nechtějí a věnují se hudbě, čtení, hrám.

Je důležité si stanovit priority všech členů rodiny a skloubit požadavky v jeden harmonický celek. S tím vším vám pomůžeme a řekneme si o jednotlivých prvcích v tomto pokoji, kam je umístit a na co si dát při výběru a zařizování částí obývacího pokoje pozor.

Konkrétním případům se budeme věnovat na konci kurzu, můžete si přinést fotografie a rozměry Vašeho stávajícího pokoje nebo jiné další podklady (fotky nebo odkazy na nábytek či zařízení, které si chcete pořídit a nejste si jisti výběrem).


Kurzy jsou vhodné pro dospělé. Maximální počet účastníků je 10 lidí/lekce. Jednotlivé lekce trvají cca 1,5-2 hodiny, v ceně semináře je zahrnuto odborné vedení lektora a možnost individuální konzultace Vašeho konkrétního zadání, veškeré potřebné pomůcky i drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   INTERIÉROVÝ DESIGN – PLÁNUJEME KUCHYNI
   INTERIÉROVÝ DESIGN – PLÁNUJEME KOUPELNU
   INTERIÉROVÝ DESIGN – OBÝVACÍ POKOJ
   INTERIÉROVÝ DESIGN PRO KAŽDÉHO


© Pohyblivý svátek 2013-2017