Eliška Žilová Václavíková

DRHANÝ NÁRAMEK

Drhaný náramek – perfektní způsob jak se seznámit s technikou drhání neboli makramé. Vytvořte si pomocí několika základních uzlů originální doplněk.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 10+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Eliška Žilová Václavíková

Textil je moje vášeň. Klubka a ústřižky látek ve mě vyvolávají nutkavou potřebu tvořit. Prostřednictvím svých kurzů se snažím nakazit radostí z tvoření i ostatní.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu DRHANÝ NÁRAMEK

V tomto kurzu se seznámíte s technikou drhání neboli makramé. Využijeme různobarevné příze a šňůry a pomocí základních uzlů si vytvoříte originální náramek, či náramky. Náramek je ideální výrobek pro prvotní setkání s uzly a natrénování techniky pro další projekty.

Co se naučíte:

Naučíte se základní uzly používané při drhání. Provedu Vás od začátku až do konce výrobou náramku, který si zvolíte, vše vysvětlím a ukážu. Drhání je skvělým způsobem relaxace.

Získané dovednosti budete mít možnost využít a rozšířit na některém z mých dalších kurzů, kde se budeme věnovat například výrobě drhaného pásku, nebo sady šperků.

Co si odnesete:

Z kurzu si kromě nových dovedností a radosti z tvoření odnesete 1 – 2 náramky a chuť experimentovat a pokračovat s technikou drhání také doma.


Kurz je vhodný pro dospělé a děti od 10 let. K účasti na kurzu není třeba žádná předchozí zkušenost. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz, takže zde bude dostatek prostoru pro všechny Vaše dotazy.

Kurz trvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky. Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   MACRAME JEWELRY - WAX CORD / ŠPERKY Z VOSKOVÝCH ŠŇŮR
   NEEDLE FELTING - JEWELRY / SUCHÉ PLSTĚNÍ
   SUCHÉ PLSTĚNÍ - ŠPERK
   DRHANÝ PÁSEK
   PLSTĚNÉ POUZDRO NA MOBIL A VIZITKY
   DRHANÝ NÁRAMEK
   DRHANÝ ŠPERK
   MOKRÉ PLSTĚNÍ - TAŠKA, POUZDRO
   TEXTILNÍ TISK - RAZÍTKA
   PLSTĚNÁ POUZDRA - NA MOBIL, VIZITKY...
   ŠPERKY A DOPLŇKY Z TRIČEK
   ŠPERKY NA NOHY
   ŠPERKY Z VOSKOVÝCH ŠŇŮR
   PLÁŽOVÁ TAŠKA - TEXTILNÍ TISK
   PLETENÍ BEZ JEHLIC - ČEPICE
   LAPAČ ZLÝCH SNŮ
   DOPLŇKY Z PARAKORDU
   PLETENÍ BEZ JEHLIC – ŠÁLA / NÁKRČNÍK
   PLETENÍ BEZ JEHLIC – NÁVLEKY NA NOHY I NA RUCE
   DREAM CATCHER/ LAPAČ ZLÝCH SNŮ
   POVÍDÁNÍ O NOVÉM ZÉLANDU


© Pohyblivý svátek 2013-2017