Hana Ryšavá

PEDIG – VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK

V tomto kurzu si společně upleteme velikonoční dekoraci z pedigu. Naučíte se plést a tvarovat vlastní tělo zajíčka, vyplétat ouška a ruce a potom je navázat na tělo.  

termín  není vypsán   min. 3 / max 6 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Hana Ryšavá

Ráda se s Vámi podělím o svoje zkušenosti, které jsem při svých pokusech a omylech získala. Odměnou za Vaši odvahu zkusit něco nového Vám pak bude (nejen) příjemně strávený čas a krásná dekorace, na kterou budete moci být hrdi...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu PEDIG – VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK

V tomto kurzu si společně upleteme velikonoční dekoraci z pedigu. Naučíte se plést a tvarovat vlastní tělo zajíčka, vyplétat ouška a ruce a potom je navázat na tělo.  

Co se naučíte:

Naučím Vás plést z pedigu bez použití pevného dna, což lze poté využít při pletení dalších dekorací nebo košíků s vyplétaným dnem, třeba na kynutí těsta na domácí chléb.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete hotového velikonočního zajíčka, který může sloužit jako dekorace ve Vašem interiéru nebo jako dárek pro Vaše přátele a známé. 


Kurzy jsou vhodné pro dospělé. Maximální počet účastníků je 6 osob/kurz, takže zde bude dostatek prostoru pro všechny Vaše dotazy.

Kurz trvá cca 3-4 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky. S sebou si prosím přineste starší ručník (pedig budeme v průběhu pletení namáčet). Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení. 

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   PEDIG – KRABICE NA KAPESNÍKY
   PEDIG – CIHLOVÝ VZOR
   PEDIG – VÁZA NA SUCHOU VAZBU
   PEDIG – KOLÉBKA PRO PANENKU
   PEDIG – KDO POLETÍ S MEDVÍDKEM?
   PEDIG – VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK
   PEDIG – KRÁSA AZTÉCKÝCH KRUHŮ
   PEDIG – DIAMANTOVÁ VAZBA
   PEDIG – POKLOP NA POTRAVINY


© Pohyblivý svátek 2013-2017