Hana Ryšavá

PEDIG – KOLÉBKA PRO PANENKU

Naučíme vás vytvarovat si z pedigu nepravidelný tvar koše - kolébku, která se může stát krásnou a nevšední hračkou pro Vaše děti nebo poslouží jako originální dekorace.

termín  není vypsán   min. 4 / max 6 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 4 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Hana Ryšavá

Ráda se s Vámi podělím o svoje zkušenosti, které jsem při svých pokusech a omylech získala. Odměnou za Vaši odvahu zkusit něco nového Vám pak bude (nejen) příjemně strávený čas a krásná dekorace, na kterou budete moci být hrdi...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu PEDIG – KOLÉBKA PRO PANENKU

V tomto kurzu si společně upleteme kolébku z pedigu. Navážeme na kurzy pro začátečníky - použijeme pevné dno, nad nímž budeme plést a tvarovat vlastní tělo kolébky.

Co se naučíte:

V tomto kurzu se naučíte vytvarovat si z pedigu nepravidelný tvar koše, což poté můžete využít i při dalším pletení. Získané dovednosti můžete rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat výrobě dalších složitějších dekoračních předmětů. Zajímavou alternativou je také kurz Pletení z papíru.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i hotovou kolébku, popř. kdo bude chtít jenom postýlku pro panenku či medvídka, která může sloužit jako hračka pro Vaše děti nebo jako dekorace v interiéru.


Kurzy jsou vhodné pro dospělé. Maximální počet účastníků je 6 osob/kurz, takže zde bude dostatek prostoru pro všechny Vaše dotazy.

Kurz trvá cca 3-4 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky.
S sebou si prosím přineste starší ručník (pedig budeme v průběhu pletení namáčet). Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení. 

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   PEDIG – KRABICE NA KAPESNÍKY
   PEDIG – CIHLOVÝ VZOR
   PEDIG – VÁZA NA SUCHOU VAZBU
   PEDIG – KOLÉBKA PRO PANENKU
   PEDIG – KDO POLETÍ S MEDVÍDKEM?
   PEDIG – VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK
   PEDIG – KRÁSA AZTÉCKÝCH KRUHŮ
   PEDIG – DIAMANTOVÁ VAZBA
   PEDIG – POKLOP NA POTRAVINY


© Pohyblivý svátek 2013-2017