Jolana Dominguez

ŠITÝ NÁRAMEK LAYERS

Ušijte si vlastní stylový náramek v oblíbených barvách a přesně podle svých představ.

termín  není vypsán   min. 3 / max 6 / 10+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Jolana Dominguez

Jsem kouč osobního rozvoje, duchovní učitel i žák v jedné osobě. Učím se spolu s vámi, každý den je další příležitostí jak zapracovat na osobním, duchovním a duševním růstu. Jsem tu pro vás...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu ŠITÝ NÁRAMEK LAYERS

V tomto kurzu se seznámíte s tvořením šitého šperku pomocí neobvyklého podšívkového vzoru. Kombinaci podle svých představ si vytvoříte z korálků, které budou k dispozici v mnoha různých barvách, odstínech i velikostech.

Co se naučíte:

Povíme si vše potřebné o základech šitého šperku, typech a velikostech korálků, jaká zapínání můžeme použít, typy jehel a nití a dalších potřebných pomůcek.

Naučíme se, jak ušít spodní vrstvu náramku a jak na ni našít vrchní efektní vzor. Také si ukážeme, jak esteticky zapracovat zapínání do náramku.

Povíme si různé tipy a triky, které se vám budou hodit při zhotovování šitých šperků, základní informace potřebné pro šité šperky, druhy materiálů a pomůcek.

Získané dovednosti budete mít možnost využít a rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat například korálkové výšivce nebo šitým spirálám.

Co si odnesete:

Z každého kurzu si krom nových dovedností a radosti z tvoření odnesete vlastnoručně vyrobený šperk, případně materiál k jeho dokončení doma.

Tento kurz je vhodný i pro začátečníky, dospělé a zručné děti od 10 let. Maximální počet účastníků je 5 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 2-2,5 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky. Na každém kurzu dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   JAK VYCHÁZET S DĚTMI
   ŽENSKÝ KRUH - VNITŘNÍ ROVNOVÁHA
   JAK VYCHÁZET S PARTNEREM
   SEBE-VĚDOMÍ & VĚDOMÍ VLASTNÍ HODNOTY
   JAK PROVÁDĚT OČISTU TĚLA I MYSLI
   ZRCADLENÍ VE VZTAZÍCH
   JAK SE NAUČIT VYUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI
   VŠECHNY TVÁŘE ŽENY - PŘIJETÍ ŽENSTVÍ
   ŽENSKÝ KRUH - LÁSKA A PARTNERSTVÍ
   ŠITÝ NÁRAMEK LAYERS
   JAK ZPRACOVÁVAT STRACH


© Pohyblivý svátek 2013-2017