Maja Bourková

VYROB SI SVOJE VLASTNÍ ZOO

V tomto kurzu si vyzkoušíme dekorování kartonových zvířátek a technikou koláže pro ně vytvoříme i jejich vlastní domeček.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 7+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Maja Bourková

Zakladatelka, vedoucí výpravy a hlavní nástěnkářka Pohyblivého svátku, kterou ze všeho nejvíc těší, chodíte-li z kurzů domů spokojení, usměvaví a plní energie a rádi se k nám vracíte.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu VYROB SI SVOJE VLASTNÍ ZOO

Decoupage neboli ubrousková technika nabízí široké možnosti využití a skvěle se kombinuje s dalšími výtvarnými technikami – s její pomocí můžeme zdobit jak rovné plochy, tak i tvarované předměty, dá se použít na sklo, dřevo, keramiku i kov.

Co se naučíte:

Ukážeme si, jak vystřihnout a oddělit motiv z ubrousku, jak nanášet lepidlo a lak, co je potřeba pro dobré přilnutí ubrousku či papíru k dekorovanému předmětu a další dovednosti potřebné pro tuto techniku. Vyzkoušíme si dekorování kartonových zvířátek v kombinaci s akrylovými barvami.

Budeme také pracovat s výstřižky s časopisů a vytvoříme kolážový podklad pro domečky jednotlivých zvířátek.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i originální a jedinečnou hračku/dekoraci – ozdobené kartonové zvířátko s domečkem. Tyto vlastnoručně vytvořené drobnosti budou zdobit váš pokoj, nebo je můžete použít jako dáreček pro vaše rodiče, babičku s dědečkem či kamarády.

Kurzy jsou vhodné pro děti od 7 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 2-2,5 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky, předmět k dekoraci dle vlastního výběru, pitný režim a zdravá svačinka.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   DECOUPAGE NA PLÁTNĚ
   KORÁLKÁRNA
   DECOUPAGE NA SKLE
   DECOUPAGE - ZVÍŘÁTKA Z KARTONU
   PRÁZDNINOVÉ DÍLNY PRO DĚTI
   DECOUPAGE – VÁNOČNÍ OZDOBY
   DECOUPAGE - KRAKELOVÁNÍ
   TRUHLA NA POKLADY - PIRÁTI A PRINCEZNY
   VYROB SI SVOJE VLASTNÍ ZOO
   VÝROBA RAZÍTEK Z GUMY


© Pohyblivý svátek 2013-2017