Richard Skolek

KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ – POKROČILÉ TECHNIKY

Přijďte se naučit různé techniky, které vám mohou pomoci, když se při psaní zaseknete. Každou z nich si společně vyzkoušíme v praxi a ukážeme si, jakými způsoby se dá využít.

termín  není vypsán   min. 3 / max 10 / 15+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Richard Skolek

Na svých kurzech bych chtěl vytvořit příjemnou atmosféru bez hodnocení a bez předsudků, aby se tam cítil dobře každý, ať už se jedná o budoucího romanopisce nebo o člověka, který si občas pro radost napíše něco pro sebe...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co Vás čeká v kurzu TVŮRČÍ PSANÍ – POKROČILÉ TECHNIKY

Ať už píšete cokoliv, jistě se vám občas stane, že se nedokážete vyjádřit tak, jak byste chtěli. Buď nemůžete najít to správné slovo nebo slovní spojení, nebo nevíte, jak obtížné místo uchopit. Na tomto kurzu se seznámíte s různými technikami, které vám v takových chvílích mohou pomoci, a všechny si formou jednoduchých cvičení a hříček vyzkoušíte v praxi.

Kurz nijak nenavazuje na „Kurz tvůrčího psaní – úvod“, dá se absolvovat samostatně a je určen spíše pro účastníky s uměleckými sklony. Na rozdíl od předchozího kurzu si vyzkoušíme nejen všeobecné nástroje, ale i techniky zaměřené na konkrétní situace – dialogy, humorné scény, akční pasáže a další.

Co se naučíte:

Různé techniky, jak se na obtížné místo v textu podívat jinak a jak si pomoci, když se nedokážete vyjádřit tak, jak byste chtěli. Některé metody jsou všeobecné a dají se uplatnit téměř vždy, jiné se vztahují ke konkrétním literárním útvarům a situacím.

Co si odnesete:

Kromě praktických znalostí dostanete i seznam technik.

Co s sebou:

S sebou si přineste psací potřeby a pár listů papíru (případně sešit nebo nějaký zápisník).


Kurzy jsou vhodné pro dospělé. Maximální počet účastníků je 10 lidí na kurz.

Kurz trvá zhruba 1,5 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora a vytištěný seznam probíraných technik, v ateliéru bude přichystáno malé občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ – ÚVOD
   KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ – POKROČILÉ TECHNIKY
   KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ PRO BLOGERY A BLOGERKY
   KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ (f)


© Pohyblivý svátek 2013-2017