Maja Bourková

TRUHLA NA POKLADY - PIRÁTI A PRINCEZNY

Z obyčejné kartonové krabičky vytvoříme pohádkovou truhlu na poklady. Fantazii se meze nekladou, každý kousek bude originál a záleží jen na vás, jak truhličku vyzdobíte.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 10+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Maja Bourková

Zakladatelka, vedoucí výpravy a hlavní nástěnkářka Pohyblivého svátku, kterou ze všeho nejvíc těší, chodíte-li z kurzů domů spokojení, usměvaví a plní energie a rádi se k nám vracíte.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu TRUHLA NA POKLADY - PIRÁTI A PRINCEZNY

Základ truhly - kartonovou krabičku - změníme k nepoznání pomocí ubrouskové techniky, barev a různých drobných dekorací. Se začátečníky probereme, jak vystřihnout a oddělit motiv z ubrousku, jak nanášet lepidlo a lak, co je potřeba pro dobré přilnutí ubrousku či papíru k dekorovanému předmětu a další dovednosti potřebné pro tuto techniku. Spolu s pokročilejšími účastníky si pak truhlu nabarvíme, polepíme a dozdobíme. K dispozici budou akrylové barvy, ubrousky, barevný filc, drobné stylové dekorace a modelovací hmota, ze které si vyrobíte třeba lebku nebo korunku :-) Princezny si mohou truhlu polepit také kamínky, korálky a mašlemi.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i originální a jedinečnou dekoraci – funkční truhličku. Můžete si do ní schovat všechny prázdninové poklady, nebo ji darujte kamarádům či vašim blízkým.

Kurzy jsou vhodné pro děti od 8 let i dospělé, menší děti mohou tvořit spolu s rodiči. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 2 hodiny. V ceně kurzu je veškerý potřebný materiál i pomůcky, předmět k dekoraci dle vlastního výběru, rovněž zde dostanete drobné občerstvení. Když budete rychlí, můžete si také na místě přikoupit další předměty k dekorování.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   DECOUPAGE NA PLÁTNĚ
   KORÁLKÁRNA
   DECOUPAGE NA SKLE
   DECOUPAGE - ZVÍŘÁTKA Z KARTONU
   PRÁZDNINOVÉ DÍLNY PRO DĚTI
   DECOUPAGE – VÁNOČNÍ OZDOBY
   DECOUPAGE - KRAKELOVÁNÍ
   TRUHLA NA POKLADY - PIRÁTI A PRINCEZNY
   VYROB SI SVOJE VLASTNÍ ZOO
   VÝROBA RAZÍTEK Z GUMY


© Pohyblivý svátek 2013-2017