Andrea Peloušková

Chci dostávat novinky
a tipy na nové kurzy

čtyři tisíce osm set devadesát tři


Mám dotaz, nápad,
tip na nový kurz

čtyři tisíce osm set devadesát tři


NAJDI SVŮJ STYL

Pojďte společně objevit váš osobní styl, který podtrhne a zdůrazní vaše přednosti, potlačí slabší stránky a učiní vás jedinečnou. Čekají vás i praktické tipy, kde pořídit kvalitní a dostupné kousky, vyzkoušíte si kombinování doplňků atp.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 15+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Andrea Peloušková

Nemusíš se snažit stále hubnout, stačí se vyladit s oblečením ;)

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na workshopu MĚJ SE RÁDA - NAJDI SVŮJ STYL

Řekneme si, jak si módu přizpůsobit sobě a jak se osvěžit nebo zvýraznit. Dozvíte se, jak si poradit se stále se měnícími módními trendy a moc neutrácet. Dostanete skvělé tipy na zastrčené obchůdky, základní kousky šatníku pro jednoduché kombinování.

Poradím vám, jak nastavit ty správné kombinace a doplňky pro sebe. Probereme spolu také pravidla při oblékání. A nebudou chybět ani tipy a doporučení, jak se obléct pro různé příležitosti.

Jak to bude probíhat?

Nejprve si povíme co nejvíce zajímavostí, co z nás dělá jedinečné osobnosti. Ukážeme si zajímavé módní tipy a pravidla. A budeme zkoušet kombinace.

Každá z vás si bude moct porovnat kombinace a navzájem se ujistíte o stylu vhodném právě pro Vás.

Co budete s sebou potřebovat?

Kdo si bude chtít odnést nejvíc, přinese si pár fotek v mobilu svých  oblíbených kombinací, na kterých si nastavíme tvůj styl přizpůsobený profesi nebo životnímu stylu. Nejlépe si s sebou přineste i své oblíbené doplňky jako pásky, šperky, šátky, případně kabelku apod. abychom se tak navzájem učily kombinovat podle vlastní intuice a pocitů.

Co si odnesete?

- osobní portfólio s barevnou kombinací,
- tipy na obchůdky a módní doporučení pro sebe,
- návrh základních kousků pro Váš vlastní šatník.

Workshop trvá cca 3 hodiny. Maximální počet účastníků je 8 osob, takže zde bude dostatek prostoru pro vaše konkrétní individuální dotazy. Na kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   OTEVŘENÝ WORKSHOP - VYBARVĚTE SVŮJ STYL
   CO SI SBALIT NA DOVOLENOU?
   NAJDI SVŮJ STYL


© Pohyblivý svátek 2013-2017