Andrea Peloušková

NAJDI SVŮJ STYL

Pojďte společně objevit váš osobní styl, který podtrhne a zdůrazní vaše přednosti, potlačí slabší stránky a učiní vás jedinečnou. Čekají vás i praktické tipy, kde pořídit kvalitní a dostupné kousky, vyzkoušíte si kombinování doplňků atp.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 15+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Andrea Peloušková

Nemusíš se snažit stále hubnout, stačí se vyladit s oblečením ;)

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na workshopu MĚJ SE RÁDA - NAJDI SVŮJ STYL

Řekneme si, jak si módu přizpůsobit sobě a jak se osvěžit nebo zvýraznit. Dozvíte se, jak si poradit se stále se měnícími módními trendy a moc neutrácet. Dostanete skvělé tipy na zastrčené obchůdky, základní kousky šatníku pro jednoduché kombinování.

Poradím vám, jak nastavit ty správné kombinace a doplňky pro sebe. Probereme spolu také pravidla při oblékání. A nebudou chybět ani tipy a doporučení, jak se obléct pro různé příležitosti.

Jak to bude probíhat?

Nejprve si povíme co nejvíce zajímavostí, co z nás dělá jedinečné osobnosti. Ukážeme si zajímavé módní tipy a pravidla. A budeme zkoušet kombinace.

Každá z vás si bude moct porovnat kombinace a navzájem se ujistíte o stylu vhodném právě pro Vás.

Co budete s sebou potřebovat?

Kdo si bude chtít odnést nejvíc, přinese si pár fotek v mobilu svých  oblíbených kombinací, na kterých si nastavíme tvůj styl přizpůsobený profesi nebo životnímu stylu. Nejlépe si s sebou přineste i své oblíbené doplňky jako pásky, šperky, šátky, případně kabelku apod. abychom se tak navzájem učily kombinovat podle vlastní intuice a pocitů.

Co si odnesete?

- osobní portfólio s barevnou kombinací,
- tipy na obchůdky a módní doporučení pro sebe,
- návrh základních kousků pro Váš vlastní šatník.

Workshop trvá cca 3 hodiny. Maximální počet účastníků je 8 osob, takže zde bude dostatek prostoru pro vaše konkrétní individuální dotazy. Na kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   OTEVŘENÝ WORKSHOP - VYBARVĚTE SVŮJ STYL
   CO SI SBALIT NA DOVOLENOU?
   NAJDI SVŮJ STYL


© Pohyblivý svátek 2013-2017