Mgr. Martina Pravcová

PODZIMNÍ DEKORACE - ZDOBENÁ DÝNĚ

Společně si vyrobíme podzimní aranžmá v okrasné dýni, kterou si pak můžete dát ke vstupním dveřím nebo s ní vyzdobit Váš domov.

termín  není vypsán   min. 3 / max 10 / 10+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Mgr. Martina Pravcová

Na kurzech se společně naučíme, jaké květiny a materiály vybrat, jaké použít aranžérské techniky a jak to vše dát dohromady, aby nám květinové dekorace co nejdéle zkrášlovaly naše domovy.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu PODZIMNÍ DEKORACE - ZDOBENÁ DÝNĚ

V kurzu si povíme, které rostliny jsou pro přípravu podzimní dekorace nejvhodnější, které nejdéle vydrží. Vysvětlíme si, podle čeho vybírat květiny, aby byly čerstvé, a jak je uchovávat. Pak už přistoupíme k úpravě rostlin pro aranžérské účely a naučíme se používat florex (aranžérská hmota). Dekoraci připravíme technikou vypichování a lepení tavnou pistolí. Dýni můžeme ozdobit i stužkami, lýkem, sisalem nebo dalším přírodním materiálem.

Co se naučíte:

Řekneme si i něco málo ze základů estetiky, jaké barevné kombinace použít, jak rozmístit jednotlivé prvky tak, aby to nakonec jako celek vypadalo krásně. S výrobou dýní Vám mohou pomoci i děti starší 10 let.

Co si odnesete:

Ozdobené dýně, které si vyrobíte, si po skončení kurzu odnesete domů. Znalosti a dovednosti získané v tomto kurzu hravě uplatníte i při výrobě velikonočních nebo vánočních dekorací.

Kurzy jsou vhodné pro děti od 10 let i dospělé. Maximální počet účastníků je 10 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 2-2,5 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora a zapůjčení potřebných pomůcek, na místě pro Vás budou připravené dýně, florex i veškerý rostlinný materiál. K tomu si můžete podle svého výběru přikoupit stužky, sisal a další doplňkové dekorace a přírodniny.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   KOKEDAMY
   JAK NA POKOJOVÉ ROSTLINY
   PODZIMNÍ VĚNCE A DEKORACE
   MINIZAHRÁDKY V INTERIÉRU
   ŠTĚDROVEČERNÍ SVÍCEN SE ŽIVÝMI KVĚTY ORCHIDEJÍ
   ADVENTNÍ VĚNCE A DEKORACE Z TRVANLIVÉHO MATERIÁLU
   ADVENTNÍ VĚNCE VYROBENÉ Z VĚTVIČEK JEHLIČNANŮ
   DRÁTOVANÁ VALENTÝNSKÁ SRDÍČKA
   JAK NA BALKONOVÉ ROSTLINY
   POVÍDÁNÍ O BYLINKÁCH
   MINIZAHRÁDKY V EXTERIÉRU
   PODZIMNÍ DEKORACE - ZDOBENÁ DÝNĚ
   ZELENINOVÁ ZAHRÁDKA NA BALKÓNĚ
   VÁNOČNÍ KOKEDAMY


© Pohyblivý svátek 2013-2017