Blanka Kamenská

DRÁTOVÁNÍ – OPLETENÁ SKLENIČKA/SVÍCEN

Máte rádi drátované dekorace, ale v obchodě se Vám žádné nelíbí? Přijďte si je vyrobit podle svého.

termín  není vypsán   min. 3 / max 6 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Blanka Kamenská

Na otázku, kdy kromě rodiny a tří dětí stíhám ostatní – především rukodělné – činnosti všeho druhu, často krčím rameny. Jen s úsměvem dodávám, že je to "jen" relax, abych se při tom často náročném provozu nezbláznila...

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu DRÁTOVÁNÍ – OPLETENÁ SKLENIČKA/SVÍCEN

Drátování - pro někoho velká neznámá, pro někoho nepochopitelný um, pro Vás relax, u kterého zapomenete na starosti všedních dní. Tento kurz je určen pro všechny, kdo mají chuť vyrábět a naučit se něco nového. Na tomto kurzu si odrátujeme skleničku, kterou využijete třeba jako ozdobný svícen. Ty, které drátování doslova chytne, se mohou zúčastnit i kurzů s náročnějším projektem – obrázek na zeď, vánoční mísa, drátovaná slepička. A nebojte, zvládne to každý, kdo má chuť tvořit a naučit se něco nového.

Co se naučíte:

V kurzu se seznámíte s jakými druhy drátů se dá pracovat, jak drát tvarovat, jak jej kombinovat s jinými materiály, v našem případě hlavně s korálky. Postupně si v tématicky vedených kurzech vyrobíme misku, zápich do květináče, obrázek, vánoční ozdoby, drátovanou slepičku a další.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i vlastnoručně udrátovanou praktickou dekoraci, kdo bude rychlý, tak i dvě.


Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 6 lidí/kurz, takže zde bude dostatek prostoru pro všechny vaše dotazy.

Kurz trvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je vedení lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky. Na každém kurzu dostanete také drobné občerstvení.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   ŠPERK ZE ZIPU A TEXTILNÍ BUTTONKY
   VÁNOČNÍ DEKORACE Z PROVÁZKU
   DRÁTOVÁNÍ – OPLETENÁ SKLENIČKA/SVÍCEN
   DRÁTOVÁNÍ – VÁNOČNÍ OZDOBY
   DRÁTOVÁNÍ - MISKA
   DRÁTOVANÝ ZÁPICH
   DRÁTOVÁNÍ - VĚŠÁČEK NA ZEĎ
   DRÁTOVANÁ VELIKONOČNÍ MISKA - SLEPIČKA


© Pohyblivý svátek 2013-2017